Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Čirá slast z nákupního centra

2009-11-30 15:50

Po otevření nákupního a nákupního a zábavního centra Palladium na náměstí Republiky, se dovnitř nahrnulo více než 10 000 zvědavců. Nejvíc mi mezi všemi utkvěla slečna procházející se zmrzlinou v ruce mezi butyky. Šla pomalu, slastně přivírala oči a jakoby s tou zmrzlinou slízávala celý ten barevný a lesknoucí se obchoďák. Ve srovnání s ostatními je Palladium vyšší třída. Ve výběru značek, interiérovém designu i cenách. Přinášíme malou fotoreportáž.
 
Začněme v nejlákavějším horním patře, kde se ukrývají vybrané restaurace. Nabízí bohatý výběr mezinárodní kuchyně: středomořské, libanonské, čínské, latinskoamerické a nechybí tu ani luxusní sushi bar. Každá restaurace má vlastní design, který ji vyčleňuje z ostatního prostoru. Fyzicky jsou odděleny třeba jemnými pruhy hedvábí, výjimečně sklem a čajovna samozřejmě bambusovou rohoží. 
 
Úplně dole ve druhém suterénu se nachází potraviny, klasický Albert, který zel během prvního dne prázdnotou. Plno bylo naopak v lahůdkových potravinách vedle. Všechny ty laskominy byli rafinovaně upraveny, a nad těmi salámovými květinami se lidem jen sbíhaly sliny.
 
Stejně vkusně byly upraveny i vaničky se zmrzlinou. V každé po čerstvém plátku ovoce nebo přísady, z níž byla zmrzlina vyrobena.
 
Mezi druhým suterénem a druhým nadzemním patrem jsou levnější i dražší obchody, zaměřené minimálně z poloviny na textil. Najdete tu ale i prodejny s mobily a elektronikou. Zkrátka klasika, jenom trochu v exkluzivnějším kabátě.

 

turban

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>