Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jarní jarmark OnaDnes (4)

2013-04-01 19:05

6.4.2013 od 08:30hod, Průmyslový palác - Výstaviště Praha

Jarní Jarmark OnaDnes.cz se blíží. Výstaviště se promění v Mekku módy

První víkend po Velikonocích bude následovat další svátek. Tentokrát všech, kdo mají rádi nápadité oblečení, módní doplňky a atmosféru opravdické dámské jízdy. V sobotu 6. dubna se sejdeme už na osmém Jarmarku OnaDnes.cz na Výstavišti v pražských Holešovicích. Těšit se můžete i na bohatou tombolu.

Tentokrát se bude tradiční bazárek čtenářek OnaDnes.cz konat v Křižíkových pavilonech B a C, kde své poklady ze skříní a botníků rozprostře na pět set registrovaných prodávajících. Jako vždy bude připraveno i několik štendrů na půjčení, ale jestli máte doma své, přivezte si je s sebou.
Na koho se nedostalo při rezervaci prodejních stolů, ale přece jen by rád přišel prodávat, může si svoje věci rozložit v prostorách před Křižíkovými pavilony, kde bude možné za příznivého počasí prodávat i bez registrace.
Co neprodáte, můžete po skončení akce vložit do připravených pytlů, které opět poputují do Diakonie Broumov.
Lucie Bílá jako výtvarnice
Letos má Jarmark poprvé také oficiálního partnera, kterým je projekt For You by ING zaměřený na pojištění proti rakovině prsu a ženských orgánů, charitu i prevenci. Jeho tváří je zpěvačka Lucie Bílá, která bude na Jarmarku vystavovat svoje háčkované obrazy. Jednu z jejích prací si budete moci 22. dubna koupit v on-line dražbě na OnaDnes.cz.
Na Jarmarku se potkáte i s dalšími známými osobnostmi, účast přislíbila například Jitka Asterová s dcerou Aničkou Linhartovou nebo Kateřina Brožová, které též věnují do charitativní dražby něco ze svého šatníku. Stejně jako Tereza Maxová, jejíž nadace je s námi u pořádání Jarmarků už od samého začátku.

Koho letos podpoříte?
Výtěžek 8. Jarmarku umožní osmi dětem z pěstounské rodiny vyjet na letní integrační tábor. Rodina má v péči tři děti na vozíčku a také se stará o sourozeneckou skupinku pěti dětí v rodinném Klokánku, který založili v prosinci 2012. Tábora se zúčastní děti z náhradních rodin, postižené děti a děti ze sociálně slabých rodin.

"Podpora letních táborů je důležitá nejen pro děti, neboť jim umožní integraci a rozptýlení v rámci letních prázdnin, ale je velkou pomocí i pro samotné pěstouny. Ti mají jedinečnou příležitost nabrat sílu, odpočinout si a zařídit si vše, co při péči o osm dětí přes rok nezvládnou," vysvětluje Petra Zapletalová z Nadace Terezy Maxové dětem.

Přispět můžete prostřednictvím kasičky na stánky Nadace Terezy Maxové dětem, nákupem dražených kousků oblečení věnovaných celebritami (například Lucie Bílá darovala do aukce černé flitrové sako), nebo webem Odmaminky.cz, kávy Starbucks nebo třeba lístků do tomboly.
V té budete moci vyhrát ceny za téměř 120 tisíc korun (viz tabulka dole), které věnovala OnaDnes.cz, partneři akce i pořadatel veletrhu Interbeauty Prague, který probíhá od pátku do soboty v Průmyslovém paláci.

Děti s sebou
Vezměte s sebou na nákupy klidně i děti, které se zabaví v Alíkově hracím koutku. Jeho součástí je letos poprvé i dětský koutek BABY OFFICE, kde si rodiče zarelaxují na sedacích vacích a děti si pohrají a užijí si tvoření ve výtvarné dílně. Vyrábět budou jarní dekorace z přírodních materiálů, slaměnek nebo barevných papírů s využitím barev, lepidel i laminovačky.

Dárky pro vás
Tvoření je vhodné jak pro samotné děti od tří let, tak i pro mladší ve spolupráci s rodiči. Najdete zde také malování na obličej či fotokoutek, ze kterého si můžete ihned odnést fotku na památku.
Vstupné na Jarmark je dvacet korun, za které všechny příchozí dostanou sobotní vydání Mladé fronty DNES s přílohou Víkend a voucher na nákup 1 + 1 knihy zdarma do e-shopu nakladatelství KELTNER Publishing, jež vydává motivační knihy pro děti i dospělé. Prvních pět tisíc návštěvnic navíc dostane nákupní tašku OnaDnes.cz a půllitrovou láhev Ondrášovky.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/jarmark-crh-/spolecnost.aspx?c=A130327_170923_spolecnost_job

http://ona.idnes.cz

Komentáře (4)

Awesome! Learned alot thanks so much keep posting more.
Click here 2021-12-07 05:55:25
nice site!
Well this is great site! Would definitely recommend this to my friends. Love the read
Click here 2021-11-23 09:03:38
NICE POST!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>