Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Designové drobnosti pod stromečkem (7)

2011-12-09 22:41

Náušnice v podobě gumových medvídků, smyslná čokoláda a modely, které v H&M  určitě nekoupíte. Designové dárky se nehodí pro každého, ale poskytují pole nečekané inspirace. I kdyby třeba jen pro to, abyste vyrobili svým blízkým pod stromeček nějaké překvapení sami.

Design Supermarket
Tradiční předvánoční akcí, na které najdete pohromadě celou řadu pozoruhodných výrobků z dílen současných designerů, je Design Supermarket. Letos se bude konat od 7. do 11. prosince v nově zrekonstruovaných prostorách paláce Archa. „Naším útočištěm se stane téměř celé třetí patro, které poskytne výborné zázemí všem vystavovatelům i návštěvníkům. Palác Archa je ideální také svojí polohou v centru Prahy nedaleko od metra či tramvají,“ říká Martin Pošta za designSUPERMARKET.

Stejně jako v předchozích ročnících se i letos na prodejním festivale představí několik desítek domácích i zahraničních vystavovatelů.  Prohlédnout, či nakoupit budete moci porcelán, šperky, bytové doplňky, či nějaký nový “autfit“. Navíc ideální příležitost, pokud se chcete o výrobcích dozvědět něco víc přímo od jejich tvůrců. Kromě prodejních stánků nebude ani letos chybět oblíbená kavárna a knihkupectví.  Vstupné na všech šest dní je 120 korun, pro studenty 90 korun. Podrobnosti a další informace najdete TADY. Aktuality můžete sledovat také na Facebooku.


(c) Design Supermarket

Nedělní pohoda s designem
Znáte pražské obchody, kde je možné práci mladých designerů koupit? Inspirovat se můžete třeba v jednom z našich starších článků, je tu ale ještě jedna možnost, vhodná zvláště pro ty, kteří si v podobných obchodech mohou připadat trochu rozpačitě. Každou neděli od 14 do 18-19 hodin probíhá v klubu Jazz republic na Můstku Design Market Můstek.

„Našim cílem je setkávání kreativců a veřejnosti. Klub Jazz republic je příjemným místem na odpolední zastávku z procházky městem. Návštěvníci se mohou kouknout na hezké výrobky a setkat se tam třeba i s přáteli,“ uvedla za organizátory trhu Lucie Mrhálková. Můžete si tak popovídat, posedět, popít a pořídit vánoční dárky, a to všechno bez předvánočního stresu, který obzvlášť v centru města začíná houstnout.

POZOR ZMĚNA!

Design Market Můstek

ORGANIZAČNÍ ZMĚNA:

Do konce roku 2011 bude DeMM již jen ve dvou termínech a to v pátek 16.12. a 23.12. (klub bude zpřístupněn od 14 do 20 pro vystavující, od 15 do 19 pro veřejnost). Děkujeme za pochopení
(c) Design Market Můstek

Vystavovatelé se každý týden obměňují a minulou neděli proběhla v rámci trhu první módní přehlídka. Podrobnosti a aktuality můžete sledovat taktéž na Facebooku, k nahlédnutí jsou i fotografie z předchozích týdnů.


(c) Design Market Můstek

kaca

Komentáře (7)

run 3 2023-12-06 09:54:35
When I'm in a bad mood, I like to play games https://runaway3d.com/ since they are entertaining, and afterward, I always feel better about myself. If you've never done so, you should give it a go at least once.
run 3 2023-12-06 09:53:46
Your knowledge is extremely helpful, and in my spare time, like you, I frequently look for games <a href="https://runaway3d.com/">Run 3</a> to play to pass the time as an illustration, you might want to give it a shot at least once before deciding whether or not it's right for you.
Papa's freezeria 2023-03-09 08:12:15
This website is very good and meaningful, there are a lot of ideas written here.
privacy fence 2021-12-09 03:29:02
I really loved it here but are there any recent updates? Thanks
Click here 2021-12-07 05:57:25
great site!
fencingsacramentoca.com 2021-11-24 07:48:59
Great site thanks admin. More power.
Click here 2021-11-23 09:02:24
good job i love it!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>