Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Nákupy – Inspirace

Jarní Holešovice Fashion Market představí nové prodejce
2014-04-07

Jarní Holešovice Fashion Market představí nové prodejce  (9)

Od pátku 25. dubna do neděle 27. dubna se v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích uskuteční největší český trh nezávislé módy, šperků a designu - Holešovice Fashion Market.
 
Boutique Market
2013-11-25

Boutique Market  (4)

7., 14. a 21. prosince v Hale 7 v Pražské tržnici vždy od 10:00 - 21:00.
 
Lázeňská módní abeceda
2012-10-12

Lázeňská módní abeceda  (1)

Velký sál Městské knihovny v Praze se v sobotu 20. října 2012 od 19:00 změní v lázeňskou kolonádu a přehlídkové molo.
 
Taneční a módní bleší trh
2012-03-05

Taneční a módní bleší trh

Čtvrtou březnovou sobotu se bude v centru Prahy konat druhé pokračování Tanečního a módního blešího trhu, akce, která vznikla za účelem prodat a nakoupit oblečení, boty, doplňky a další věci souvisejících s tancem a módou.
 
Comics Point: Transfůzní stanice pro geeky
2011-09-24

Comics Point: Transfůzní stanice pro geeky  (13)

Obchody se značkou Comics Point nemají šíří nabízeného sortimentu v českém prostředí konkurenci.
 
Bydlení ve stylu anglického a francouzského venkova
2011-07-18

Bydlení ve stylu anglického a francouzského venkova  (11)

Rustikální styl interiérů získává stále více příznivců a přibývá i obchodů, v kterých si lze podle vlastního vkusu vybrat z široké nabídky tohoto typu vybavení.
 
Pro sladké sny
2011-03-30

Pro sladké sny  (14)

Je mnoho způsobů jak si navodit příjemný spánek a sladké sny. Určitě k tomu přispívá také kvalitní povlečení.
 
PROBUĎTE V SOBĚ UMĚLCE
2011-03-22

PROBUĎTE V SOBĚ UMĚLCE  (10)

Chcete se o prázdninách či dovolené věnovat některým z výtvarných koníčků jako je korálkování, ubrousková technika, malba apod.?
 
Slánka jako medvědí čumáček? Proč ne!
2011-02-21

Slánka jako medvědí čumáček? Proč ne!  (13)

Ikea byla svého času objev. Dnes už její výrobky najdete téměř v každé domácnosti, obzvlášť u mladší generace.
 
Tipy na dárky pro golfisty
2011-01-03

Tipy na dárky pro golfisty  (14)

Máte-li mezi svými blízkými nadšené golfisty, můžete je v jejich zálibě podpořit tématicky laděným dárkem. Nabízí se mnoho možností a v nejrůznějších cenových hladinách.
 
Originální dárky nejen na Vánoce
2010-12-02

Originální dárky nejen na Vánoce  (4)

Pokud nefandíte recipročnímu nadělování praktických dárků a rádi potěšíte své blízké něčím naprosto nečekaným, pak je tento tip určen právě vám.
 
Kam za esoterikou
2010-03-09

Kam za esoterikou  (4)

Zajímají vás věci mezi nebem a zemí? Je vám blízká východní kultura? Pozveme vás na dvě místa v Praze, kde získáte potřebné informace i nepostradatelné propriety.
 
OBCHODY S LETNÍ POHODOU
2009-11-30

OBCHODY S LETNÍ POHODOU  (5)

Nemůžete zapomenout na sluncem prozářenou dovolenou nebo se naopak letos na žádnou nechystáte? Vytvořte si jižanskou atmosféru doma pomocí vhodného nábytku a bytových doplňků. Tady je několik tipů na obchody, kde je seženete.
 
Výpravy za nábytkem
2009-11-30

Výpravy za nábytkem

Možná vám na svazku klíčů zrovna přibyl ten nejdůležitější - od nového bytu či domu. Teď už jen potřebujete zaplnit jeho holé stěny nábytkem, osvětlením i nejrůznějšími praktickými i milými drobnostmi. Dost možná ale potřebujete jen nahradit vysloužilou kuchyňskou linku či vytvořit pracovní kout pro vašeho budoucího školáka. Průzkumný let pražskými obchody přinesl pár tipů, ze kterých si vyberete podle svého vkusu i peněženky.
 
Víme, co chtějí vaše děti pod stromeček
2009-11-30

Víme, co chtějí vaše děti pod stromeček

„Ježíšku, prosím Tě, dones mi: Žívé rostomilé štěnatko a černé, a dej mu prosím jméno Ježíšku. Prosím tě Ježíšku o boty na venek. A prosím profesora Horibilusa MP-3 a jeho laboratoř slizonet,“ píše osmiletá Nikolka H. (ZŠ Čakovice) o svých přáních obdobně jako další děti touto dobou. Obešli jsem hračkářství a máme pár tipů pro všechny Ježíšky, kteří shání dárečky pod stromeček pro své dětičky.
 
Už nemusíte nosit nad hlavou kůže nebo lakovaný papír!
2009-11-30

Už nemusíte nosit nad hlavou kůže nebo lakovaný papír!  (1)

Tak nějak mohl projevovat svou náhlou radost nad konstrukcí deštníku jeho první vynálezce. Podle pramenů však byl od starověku přechod mezi používáním slunečníku čistě jako ochrany před sálajícím sluncem k jeho využití také proti dešti velmi pozvolný. V dnešním tipu se ovšem spíš než historií paraplat budeme zabývat tím, kde si je v Praze můžete pořídit. Kupodivu specializovaných deštníkáren je tu jako šafránu.
 
Tip nejen na vánoční nákupy: Bibliofilie a další originální knihy
2009-11-30

Tip nejen na vánoční nákupy: Bibliofilie a další originální knihy

Chcete obdarovat milovníka krásné literatury nebo hledáte zajímavý reprezentativní dárek? Pak navštivte dvě knihkupectví-nakladatelství: Bonaventuru a Ve Stráni. Naleznete tu klasické i současné tituly, v kvalitních vazbách, ilustrované originálními grafikami či přímo samotnou přírodou například pravými pavučinami nebo vosími hnízdy. Takovými dárky neurazíte, jsou doslova hodny králů. Více uvnitř.
 
Jak nakupují podnikatelé
2009-11-30

Jak nakupují podnikatelé

 Zajímá vás jaké výhody skrývá nakupování v řetězcích Makro, kam se dostanete pouze s kartou vydávanou vlastníkům živnostenských listů? Nakupují tu sice i šéfkuchaři lepších restaurací, ale také právníci, kadeřníci nebo soukromí zubaři. Odlišuje se Makro v kvalitě, cenách a šíři sortimentu, nebo jde jen o marketingový humbuk, který zákazníkům dodává pocit exkluzivity? Vypravili jsme se do jednoho z pražských velkoobchodů s fotoaparátem a očima na šťopkách.
 
Čirá slast z nákupního centra
2009-11-30

Čirá slast z nákupního centra

Po otevření nákupního a nákupního a zábavního centra Palladium na náměstí Republiky, se dovnitř nahrnulo více než 10 000 zvědavců. Nejvíc mi mezi všemi utkvěla slečna procházející se zmrzlinou v ruce mezi butyky. Šla pomalu, slastně přivírala oči a jakoby s tou zmrzlinou slízávala celý ten barevný a lesknoucí se obchoďák. Ve srovnání s ostatními je Palladium vyšší třída. Ve výběru značek, interiérovém designu i cenách. Přinášíme malou fotoreportáž.
 
Tip na dárky: co se ženám líbí
2009-11-30

Tip na dárky: co se ženám líbí

Do Štědrého večera zbývají už jen dva týdny, je tedy na čase popřemýšlet, jaké dárečky by potěšily na naše milé ženušky, maminky a babičky, čím obdarovat tetičky a tchyně a co oblaží mysl našich přítelkyň, nejlepších kamarádek či spolužaček. Že si nad tím lámete hlavu každý rok a pořád nevíte, zda zkusit něco originálního či sáhnout po vyzkoušené kvalitě? Čtěte dál a naleznete inspiraci.
 
Masky mistrů karnevalu
2009-11-30

Masky mistrů karnevalu  (1)

V Praze se ukrývá dobře utajená manufaktura profesionálních karnevalových masek. Dělají je na zakázku už od začátku 90. let, ale většinu klientů tvoří cizinci. Benátské masky v Čechách nefrčí, ale nenechte se mýlit, tradice českého karnevalu je prastará. Zašli jsme se podívat do ateliéru, kde se masky ručně dělají. Před fotoaparátem nám zapózovali sami jejich tvůrci.
 
>