Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Muzea – Muzea

Čokoládový dům

www
E-mail
Adresa
Oldřichova 20/225, Praha 2 - 120 00
Telefon
607 919 438

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

1. české muzeum čokolády Vám nabízí spoustu zajímavých a netradičních zážitků. U nás se můžete seznámit s 3000 let starou historií čokolády, kdy ji využívali Mayové a Aztékové jako magický nápoj vyráběný z čokoládových bobů. Zjistíte, jak se čokoláda zpracovává v dnešní době a uvidíte výrobu pralinky živě přímo v našem muzeu. Nabízíme čokoládové potěšení pro všechny  smysly!

Naše muzeum sídlí v Oldřichova ulici 20, nedaleko Nuselského mostu na Praze 2.

Jsme 1. Muzeum čokolády v České republice.

Kromě klasické historie čokolády a čokoládových exponátů disponujeme světově proslulou, unikátní kolekcí sta obrazů malovaných bílou, hořkou, mléčnou a barevnou čokoládou, jejichž autorem je profesor výtvarného umění a rýsování Vladomír Čech.

Naším hlavním heslem je: „Jsme mladé muzeum s veselým srdcem a živou duší.“ Proto nabízíme našim zejména dětským (ale nejen těm) návštěvníkům možnost, namalovat si vlastní obrázek čokoládou, vytvořit si vlastní čokoládu, pokreslit figurku barevnými čokoládami, to vše formou různých workshopů.

Dále pořádáme „Čokoládové Party“ ve spolupráci s místní restaurací, kde se podává ryze čokoládové menu v kombinaci s prohlídkou a workshopy.

V neposlední řadě nabízíme čokoládové masáže celého těla v provedení profesionálního maséra.

Nebo si můžete posedět v naši čokoládové kavárně u vchodu  v muzeum a ochutnat např.: domácí vafle s ovocem čokoládou a šlehačkou, čokolikéry a 25 druhů horké čokolády.
Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>