Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Muzea – Galerie

Galerie Zlatá lilie

www
Městská část
Praha 1
Adresa
Malé náměstí 12, Praha 1 - 110 00
Telefon
224 214 190
Fax
224 214 190
Doprava
Metro A - stancie Staroměstská Tram č. 17, 18 - zastávka Staroměstská
Najít poblíž Kina | Kluby | Divadla | Obchody | Činoherní divadla

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Galerie Zlatá lilie v současné době slouží k prezentaci malých souborů obrazů, plastik, keramiky a drobných uměleckých děl.

Programem galerie jsou především kolektivní výstavy současných českých umělců v oboru malba/kresba, sochařství, interiérová plastika, keramika , originální dřevěné objekty a hračky. V současnosti spolupracujeme cca s třemi desítkami umělců, např. Milan Chabera, Petr Pavlištík, Bedřiška Uždilová, Michal Halva, Eva Mansfeldová, Radoslav Valeš, Jaromír Gargulák, Jindra Husáriková, Marcela Krčmová, Věra Krupičková, Karolína Mytášová, Jana Vrtělová, Ivana Kotýnková, Dragomir Lužaič, Zuzana Motlíková, Pavel Horák, Pavlína Rimerová, Marie Součková a mnozí další.

V rámci výstavní činnosti zajišťujeme v součinnosti s jednotlivými vystavujícími autory prodej prezentovaných děl s možností platby jak hotově (CZK), tak i kreditními kartami. Ve spolupráci s firmou ART TRANS, s.r.o., která provádí balící a zasilatelské služby, jsme schopni zakoupená díla poslat na zákazníkem požadované místo (info o shipping servisu na internetové adrese http://www.shipping.cz).
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>