Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Zelené trhy na Kampě (2)

2012-08-13 10:54

1-15.8.2012, 8-22hod, Kampa

Mission is possible a Zelenej s Modrým by koukali. Zelené stánky přistávají Na Kampě a vy si budete moci v období od 1. do 15.8. užít nejen nakupování biopotravin, ale také skvělá jídla z nich připravená, stejně jako bohatý doprovodný program.

Přijďte navštívit naše prodejce – těšit se na vás budou například pan a paní Menčíkovi z Broumovska s jejich ovčími výrobky, či biofarmy Sasov a Biopark, které vám nabídnou nejen výborné hovězí maso a vepřové maso, ale také skvělé uzeniny. Zeleninu pro vás vypěstovali pan Kurka a paní Píchová, vždy čerstvé pečivo si můžete koupit u stánku Country Life, osvěžující mošty pak u stánku Fruits True z Vrchlabí a víno vám nabídneme z různých koutů Čech a Moravy.

O občerstvení se postarají šéfkuchaři z pražských restaurací, a vy tak budete moci ochutnat, jak vaří z biopotravin například nově připravovaná restaurace Rest. Své kulinářské dovednosti vám předvede šéfkuchař hotelu River Side Honza Ondřejka a redaktor rubriky “Ve vlastní šťávě” Hugo vám ukáže, že umí o jídle nejen psát, ale také ho skvěle připravit.

A jak se na trh dostanete? Sledujte mrkev, bude mít megafon! A za ní půjde banán s jahůdkou a celý zbytek kapely Marimba. O další doprovodný program se postará například  Jakub Johánek aka Joshua (veřejnosti známý jako frontman skupiny 100°C), duo Ejali a Katarína, či Trio Romano. Milovníkům swingu zahrají Sunny Swing Quintet. V pátek, 3. srpna, vytvoří pohodovou atmosféru Chodské slavnosti. Konkretní doprovodný program budeme postupně zveřejňovat na našem facebooku.

PROGRAM:
13. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet
14. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

A jako vždy s sebou nezapomeňte vzít své děti. Vypěstují si pórek nebo třeba mrkev – v dětském koutku od Ušito. A zatím co si budou hrát, vy si můžete odpočinout na paletovém sezení od projektu urbanACT.

http://www.zelenetrhy.cz

Komentáře (2)

Weaver game 2022-10-06 09:12:47
This is an excellent article. This is, in my opinion, one of the best posts ever written. Your work is excellent and inspiring. Thank you very much.
picos school 2021-06-23 05:56:04
Čisté zemědělské produkty jsou vzácné potraviny a v této době by jim měla být věnována větší pozornost. Tento zelený trh dobře podpořil zaměření na vývoj čisté zeleniny a šíření smysluplných zelených sdělení.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>