Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Závody dračích lodí Rotary klubu Prague

2013-05-30 14:37

1.6.2013, Smíchovská pláž

4. ročník fantastického

CHARITATIVNÍHO ZÁVODU DRAČÍCH LODÍ

ROTARY CLUB PRAGUE INTERNATIONAL

proběhne dne

1. června 2013

Uložte si termín do kalendáře právě teď!

CHARITATIVNÍ ZÁVOD DRAČÍCH se stává nejvýznamnější jarní charitativní akcí v Praze. Jde o unikátní spojení živé zábavy pro veřejnost, akce pro rodiny s dětmi a skvělou příležitosti pro team building. To vše při dosažení finančního přínosu pro charitativní organizace a zároveň i zlepšení vnímání zapojených firem a organizací z pohledu veřejnosti. Závod každoročně přitahuje velké davy Pražanů a návštěvníků Prahy, kteří bouřlivě povzbuzují posádky lodí nadšeně pádlujících směrem k vítězství.   

V letošním roce bude soutěžit už více než 30 týmů, které budou bojovat nejen o ceněný pohár pro vítěze, ale také o poctu být Šampionem tohoto prestižního charitativního závodu pro rok 2013.

Smysl celé akce nespočívá pouze v závodu dračích lodí i když to je nejzábavnější část programu. Důležitou součástí je také získámí finančních prostředků určených pro místní dobročinné organizace, které odvádí skvělou a velmí prospěšnou práci při pomoci potřebným. Jde o jedinečnou příležitost pro firmy a organizace, aby zviditelnily svá jména spojením s respektovanými charitativními organizacemi. Pro rok 2013 jsou hlavními charitativními partnery organizace „ŽIVOT 90“, pečující o seniory a „Nadace Naše dítě“, která pomáhá dětem v obtížných životních situacích.

Široké davy diváků tradičně lemují oba břehy řeky Vltavy, aby sledovaly a povzbuzovaly napínavé zápolení posádek dračích lodí oděných do velmi nápaditých kostýmů.  

 V roce 2012 se podařilo vybrat 550.000,- Kč pro místní charitativní organizace.

Neváhejte se svou účastí, ke které nepotřebujete žádnou zvláštní zkušenost či dovednost. Pokud dáte dohromady alespoň 18 osob, máte svůj tým a můžete se zúčastnit závodu. Můžete si být jisti jednou věcí – budete se skvěle bavit, ať závod pro Vás dopadne jakkoliv!

Sledujte internetové stránky závodu a Facebook, kde se dozvíte vždy aktuální informace o závodu. Nezapomeňte, že 1. červen se rychle blíží.


http://www.rotarydragon.cz/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>