Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Perličky

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Objevujeme Zapomenutá místa Prahy

2012-02-05 21:35

Pražská informační služba (PIS) ve spolupráci se všemi městskými částmi a za podpory Magistrátu hlavního města Prahy vyhlašuje jedinečnou soutěž pro Pražany nazvanou Zapomenutá místa Prahy. ,,Zapomenutými místy chceme zahraničním i tuzemským návštěvníkům nabídnout nové, atraktivní lokality po celé Praze. Posílit tak turistický ruch a tím podpořit podnikatele i kulturní život v městských částech,“ řekla ředitelka Pražské informační služby Ing. Lucie Ramnebornová.

Praha má tolik pozoruhodných zákoutí a památek nevšedních svou minulostí jako je Keltský menhir, socha s veslem přímo na Hradčanském náměstí nebo zasypaný bazén pod Barrandovskými terasami, kolem nichž denně chodíme, ale jsou nám neznámá.

Veřejnost se do soutěže zapojí jak zasláním zajímavého místa s fotografií a jeho popisem, tak doplněním již stávajících míst na stránkách o další informace či fotografie.

Na portále www.zapomenutamistaprahy.cz už teď můžete najít inspiraci a veškeré informace k soutěži. Losování o hodnotné ceny, například notebook, lístky na festival Dvořákova Praha nebo permanentky do Žlutých lázní, proběhne 16. září 2011.   

Adresy pro zasílání tipů:
poštou - Pražská informační služba (Arbesovo náměstí 70/4, 150 00 Praha 5)
elektronicky – zapomenutamista@pis.cz
osobně ve všech Turistických informačních centrech PIS
www.pis.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>