Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Přijďte si zabruslit a užít zábavu!

2011-01-16 10:22

Kluziště na Ovocném trhu patří během lednových nedělí zábavným odpoledním programům. Vše odstartovalo 9. ledna, kdy speciální animační tým připravil diskotéku na ledě a dětský program Z pohádky do pohádky. „Věřím, že program nedělních odpolední osloví děti, mládež i dospělé a že se všichni budou bavit minimálně stejně jako první neděli,“ řekla Kateřina Polverini, radní pro školství MČ Praha 1.

Přijďte si zabruslit a užít zábavu!

Dovolte mi, abych vás za Městskou část Praha 1 co nejsrdečněji pozvala na nedělní zábavná odpoledne na kluzišti na Ovocném trhu. Vítáni jsou i ti, kteří se s bruslemi příliš nekamarádí. Pojďme společně prožít pěkné chvíle, a to vždy v neděli od 14 do 17 hodin!

16. ledna BONEY M Party Group
Revival nejslavnější diskotékové legendy všech dob, originální kostýmy a hity jako RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON, DADDY COOL, MA BAKER nebo GOTTA GO HOME.
Diskotéka na ledě – uvádí Martin Hrdinka

23. ledna POMÁDA
Největší hity české verze nejslavnějšího amerického muzikálu všech dob, zpívají hvězdy původního pražského nastudování, které mělo jen v Praze více než 400 repríz.
Diskotéka na ledě – uvádí Martin Hrdinka

30. ledna DĚTI RÁJE
Show nonstop nabitá decibely lásky a vůní léta. Popijeme spolu colu, ocitneme se třeba i ve třetí galaxii a na bruslích. Přední zpěváci jevištního uvedení úspěšného muzikálu se pod záštitou společnosti No.ART vydávají za svými diváky s těmi největšími hity 80. let Diskotéka na ledě – uvádí Martin Hrdinka

Připravíme pro vás i občerstvení, vy si s sebou vezměte jen dobrou náladu!

Karolina Polverini, radní Prahy 1

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>