Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Za jedničky na zmrzlinu (1)

2011-06-30 11:18

Za samé jedničky dostaneš zmrzlinu, říkávají babičky. Zmrzlinu dostanete za jakékoli vysvědčení, lákají v Ovocném Světozoru. Dokonce ani nezáleží na jeho datu, zamlsat si proto může celá rodina.

Zmrzlina a káva za známky
Jak už jsme předeslali, některé podniky v Praze dnes odměňují své zákazníky za vysvědčení. Zatímco v cukrárnách Ovocný Světozor to vzali hodně ze široka a dávají zmrzlinu všem (dva kopečky nebo točenou), kteří si s sebou přinesou na ukázku vysvědčení, řetězec kaváren Starbucks dá jeden „“tall“ nápoj zdarma všem s letošním vysvědčením, na kterém budou jen jedničky nebo dvojky. Více na Facebooku. Akce ve Starbucks platí jen do 14.00!

S vysvědčením do zoo nebo na letiště
Máte doma jedničku z prvouky nebo jiného přírodovědného předmětu? Pak vezměte dětem s sebou vysvědčení do zoo, dnes ve čtvrtek 30. 6., budou mít takoví šikulové vstupné za 1 korunu. Navíc budou moci oznámkovat zvířata a ta také dostanou své vysvědčení. Více se dozvíte ZDE.

Dnes a zítra se se svým školákem můžete také vydat na letiště Praha, dnes od 11.00 a 15.00, zítra od 10.00 a 15.00 se konají exkurze, během kterých každý, kdo ukáže vysvědčení, dostane malý dárek. Více se dozvíte ZDE.

Se samými jedničkami můžou dnes děti zdarma také do Národního technického muzea na Letné. Článek o muzeu najdete ZDE.

Za samé jedničky se dnes zdarma mohou také děti podívat do zábavného centra Beckiland na Zlíčíně, více ZDE.


dětské hřiště Gutovka (c) Gutovka

Gutovka a Kroužky na Vltavě
Speciální program na oslavu začátku prázdnin připravili na multifunkčním hřišti Gutovka na Strašnické. Od 11.00 je tam připraven zábavní program pro děti, ve kterém nebude chybět Dáda a žížala Júlie. Více se dozvíte ZDE.

Lanové centrum s tobogány, hřiště pro nejmenší, lezecké stěny, nové multifunkční hřiště, které bude moci směle konkurovat Gutovce bylo minulou sobotu otevřeno v Braníku. Centrum Kroužky na Vltavě, proč jej nevyzkoušet právě dnes! Více informací najdete ZDE. stejně jako do Gutovky je i sem vstup zdarma a v areálu je možnost občerstvení.

S vysvědčením si vaše děti mohou také zahrát golf, tedy minigolf. Hřiště v Butovicích dnes pořádá Velký turnaj pro děti. Více najdete ZDE.

kaca

Komentáře (1)

pragueout.cz 2011-06-30 01:21:41
přidáváme: děti do teraria Praha zdarma, dnes!! http://www.terariumpraha.cz/titulka/vysvedceni

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>