Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Výstava stanů

2010-06-22 13:24

PRŮMYSLOVÝ PALÁC VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE
Praha 7

červen-červenec
po-pá 12-20 l so-ne 10-17
VSTUP a PARKOVÁNÍ ZDARMA!

Tel.: 226 232 186
Email: objednavky.praha@outdoor-outlet.cz
www.vystavastanu.cz
 

Doprava
Pro motoristy bychom chtěli vyzdvihnout možnost vjezdu do areálu Výstaviště a parkování přímo před vstupem na Výstavu stanů a to ZDARMA. Nejlepší čas pro jízdu autem je samozřejmě víkend, kdy je volnější provoz. Naši zaměstnanci Vám ochotně pomohou donést nákup až k vozidlu. Motoristi přijíždějící z větší dálky naleznou směrové informace zde.

Cyklisti a motorkáři mohou své stroje uzamknout přímo u vchodu na Výstavu stanů. Nemusíte se o ně bát, protože zde budou pod dozorem.

Pro ostatní návštěvníky doporučujeme veřejnou dopravu. Na Výstavu stanů a Outdoor-Outlet se nejlépe dostanete tramvají 5, 12, 14, 15 nebo 17 na zastávku Výstaviště. Nejbližší metro je linka C, stanice Nádraží Holešovice. Odtud se můžete na Výstaviště vydat pěšky (cca 10 minut chůze) nebo jednou z výše zmíněných tramvají (1 zastávka). Spojení si můžete vyhledat zde.

Návštěvu Výstavy stanů a Outdoor-Outletu můžete spojit také s pěknou procházkou či piknikem, pokud se vydáte přes park Stromovka, který je hned vedle Výstaviště Holešovice.

 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>