Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Výstava olympijských fotografií deníku Sport

2012-08-08 16:38

Barbora Reichová a Michal Beránek, to jsou fotografové deníku Sport, jejichž barevné velkoformátové fotografie můžete vidět v PALLADIU na patře +1.  Jedná se o výběr fotografií, které jejich autoři pořídili na zimních olympijských hrách ve Vancouveru před dvěma lety a před čtyřmi lety na letních olympijských hrách v Pekingu.

Barbora Reichová, které se splnil její dětský sen stát se sportovní fotografkou, je autorkou fotografií ze zimní olympiády v kanadském Vancouveru. Na jejích fotografiích můžete vidět zlatou Martinu Sáblíkovou, soustředěného Jaromíra Jágra před zápasem, Lukáše Bauera v boji o medaili a mnohé další.

Michal Beránek, vystudovaný trenér z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, se zúčastnil letní olympiády v čínském Pekingu, na které zachytil mimo jiné vítězný hod Barbory Špotákové, soustředění Kateřiny Emmons a nebo vděčný polibek Usaina Bolta, který věnoval své zlaté tretře po doběhu vítězného závodu.

Přijďte si do konce srpna připomenout minulé a předminulé olympijské hry a zavzpomínejte spolu s námi na jejich slavné okamžiky, které se zapsaly do historie tohoto největšího sportovního svátku.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>