Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vyhřívaná koupadla

2010-06-11 12:06

Ten včerejší večírek s ministrem se nevydařil. Strašně se opil a pak se vyzvracel do ledničky. Uvažoval Richard a prsty tančil po tlačítcích dálkového ovládání. Ve vodě se odrážela obří plocha projekčního plátna a…. Beáta! Úplně na ni zapomněl. Stála na okraji bazénu a vyzývavě otáčela šampaňským. Zabořil ruku do kaviáru a začal si ho po hrstech cpát do úst a rozmazávat po těle. Pak odhodil ručník, nabral kaviár do dlaní a vstal. – Tolik soudobá červená knihovna. Pokud si na podobný luxus musíte nechat zajít chuť, máme pro vás kompletního průvodce po veřejných vyhřívaných koupadlech v Praze.

Zaměříme se samozřejmě jen na veřejná koupaliště nekrytá. Pro roční období, kdy už slunce sice lehce připaluje, ale voda ještě zůstává studená, poskytují vyhřívané bazény ideální kompromis. Patříte-li mezi pionýry bronzu, kteří chtějí být v předstihu před ostatními, nezapomeňte si vzít opalovací krém. Slunce dokáže při prvním slunění nadělat z nadšených pionýrů růžová prasátka, která k večeru bolestivě kňučí.

Plavecký stadion Slavia
Je pravděpodobně nejnavštěvovanějším areálem v Praze. Venku nabízí 50 metrový vyhřívaný bazén a jeden menší bazének pro děti. Další podrobnosti čtete ZDE.Plavecký Stadion Podolí
Nabízí plavecké bazény hned dva. Voda je v nich nejteplejší v Praze a dosahuje 26 °C. Pokud se při slunění na travnatých plochách, otočíte ke skalnaté stěně, můžete si tu na chvíli připadat jako v nijakém švýcarském rekreačním středisku. Nebýt nevzhledné budovy na druhé straně, mohlo být Podolí nejkrásnějším plaveckým areálem v Praze. Přesto na něj někteří nedají dopustit. Umožňuje přístup i pro handikepované a kromě koupání se tu můžete i saunit nebo urychlovat v turbosolariu. Další podrobnosti čtete ZDE.
Koupaliště Petynka
Podle mého je vůbec nejpříjemnějším v Praze. Nabízí široký výběr služeb od stolního tenisu a pískového volejbalového hřiště po bezdrátový přístup na net. "Naším cílem je spokojenost návštěvníků, pro které je opět připraven vyhřívaný bazén za jakéhokoliv počasí, 103 metrů dlouhý tobogán, brouzdaliště, dětské hřiště, travnaté pláže a hřiště po plážový volejbal a nohejbal," uvádl při zahájení sézóny ředitel společnosti provozuzující areál Alois Novák a dodává: "V letošní sezóně chceme návštěvníkům také poskytnout širokou škálu doplňkových služeb jako je masážní stan, prodej doplňkových plaveckých potřeb, nástřik letního tetování, apod." Další podrobnosti čtete ZDE.Sportovní a rekreační areál Pražačka -
podrobnosti naleznete ZDE.Toť vše. Více nezastřešených vyhřívaných koupadel v Praze není. A jestli o nějakém víte, budeme rádi, když nám o něm napíšete. O dalších možnostech koupání v Praze vás budeme informovat. Léto bude parné, dlouhé a žíznivé.

turban

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>