Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vinohradské vinobraní 2013

2013-09-11 15:16

20-21.9.2013
Náměstí Jiřího z Poděbrad

Milovníci burčáku a dobrého vína budou mít opět příležitost vychutnat si speciální vína na Vinohradském vinobraní, které se letos uskuteční ve dne 20. a 21. září na náměstí Jiřího z Poděbrad. Jak jinak nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, včetně vystoupení špičky tuzemské scény Monkey Business a experimentálního projektu Vivaldianno.

Na sedmnáctém ročníku představí svoji nabídku přes 20 vinařství – jen namátkou Vinařství Krist, Vinařství Líbal, Spielberk, Kosík nebo Vinařství Chateau Lednice. Nebude chybět tradiční burčák a ti, co neholdují vínu, můžou ochutnat pivo z pivovarů Slepý Krtek a U Stočesů, které se staly nejoblíbenějšími pivovary letošního Pivobraní, nebo vybírat z bohaté nabídky nealko nápojů. Jak jinak k degustaci vína se bude podávat i něco k zakousnutí, což obstará pestrý sortiment složený ze sýrů, klobás, koláčů a jiných dobrot. Dětské publikum uvítá představení divadélka Frydolín nebo Buchet a loutek, bude se moct vyřádit se na skákacích hradech nebo se zúčastnit připravených workshopů.

Dospělí návštěvníci budou moct obdivovat stánky s řemesly, k tanci jim zahrají kapely Czessband, Ged Maloney & So Fine, Bek Ofis, romský ansámbl Marcinovci nebo taneční skupina Jagory. Hlavními lákadly jsou ovšem vystoupení uznávaných veličin českého mainstreamu. V pátek roztančí náměstí funkrockovými rytmy kapela Monkey Business, následující den bude patřit projektu Vivaldianno, v němž působí houslový virtuóz Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák, člen legendární Lucie, kteří dohromady předvedou unikátní crossover vážné a moderní hudby.

www.praha3.cz


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>