Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vinohradské masopustní trhy na Tylově náměstí

2014-02-23 19:56

Ke staročeské tradici masopustních oslav se v úterý 18. února 2014 připojí také městská část Praha 2. Tylovo náměstí bude až do 14. března hostit první Vinohradské masopustní trhy se stánky, nabízejícími delikatesy typické pro tyto lidové oslavy. Masopustní veselí vyvrcholí v úterý 4. března, kdy zde městská část Praha 2 pořádá „Masopust na Tylově náměstí“.

„Masopust na Tylově náměstí“ začíná už ve 14 hodin a hned po oficiálním zahájení budou zástupci radnice příchozím rozdávat typický masopustní gulášek s chlebem. Pro děti se chystá populární „malování na obličej“ za asistence lektorů a budou si moci vyrobit svoji masopustní masku. Masku by si ale měl přinést každý, kdo si nechce nechat ujít tradiční průvod masek v čele s herci divadla D 21, za doprovodu Staropražské kapely Hašlerka. Průvod vychází z Tylova náměstí v 16:30 a na všechny, kteří přijdou s maskou, čeká malý dárek.

Po celých 25 dní budou dřevěné stánky denně od 10:00 so 19:00 nabízet gastronomické speciality a delikatesy jako jídla na grilu, cukrovinky, perníky, sýrové pochoutky aj. Najdou se tu i drobné umělecké a dárkové předměty, přírodní kosmetika, ovčí a beraní kožešiny či výrobky ze dřeva i z proutí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>