Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Praha patří zvířatům (3)

2011-09-30 10:46

Ve vodách kolem Střeleckého ostrova se bude o víkendu muškařit, v Toulcově dvoře oslaví den zvířat a naučí vás rozeznávat opeřence podle jejich zpěvu a v zoo se budou loučit s Mojou. Pak že je život ve městě odtržený od přírody.

Pod hladinou Vltavy
Oba dva víkendové dny
se budou na loďkách na Vltavě předhánět rybáři, kdo bude mít větší štěstí a úlovek. Již 6. ročník muškařského závodu Orvis Cup 2011 a Fish festivalu bude nejen o chytání ryb ale také o jejich přípravě a ochutnávání.  Samozřejmě nechybí ani doprovodný hudební program. Více najdete TADY.

O blahodárném vlivu zooterapie se můžete jít přesvědčit v sobotu do Toulcova dvora, kde bude právě této terapeutické metodě věnován den. Děti a policisté ukážou, co dovedou na koních a mnoho dalšího, pro příznivce ptactva bude paralelně probíhat akce s názvem Ptačí festival, což znamená exkurzi do terénu doprovázenou ornitology. Více se o obou akcích dozvíte TADY.

V neděli 2. října ve 14 hodin proběhne u Pavilonu goril Loučení s Mojou. Dospělá gorila se bude stěhovat v polovině října do španělského Cabárcena. Obzvlášť, máte-li rádi zpěvačku Lucii Bílou, neměla by vám tato akce uniknout. Více TADY.

Dýně a apetit
V botanické zahradě v Troji
zvou na víkendové dýňové hrátky. Kromě výstavy bude na sobotu i neděli připraven program, který je určen hlavně dětem, ale najdou se tu i mnozí dospělí. Z dýní si budete moci vyřezat domácího mazlíčka, nebo si na ni nakreslit nějaký pěkný obrázek. Podrobnosti najdete ZDE.

Na piknik do Karlínského parku zve Apetit online. Dozvíte se tam třeba jak upéct banánový koláč s javorovým sirupem, jak připravit čatní ze švestek, macarons s bílou čokoládou a tolik dalších lahůdek, že si to stoprocentně nezapamatujete.  Jejich seznam najdete TADY, o pikniku se více dozvíte ZDE.


Pozvánka na Apetit piknik

Pod kapotu naleštěných veteránů se budete moci podívat o víkendu v Národním technickém muzeu na Letné. A nejrůznější podivuhodné triky s yoyo uvidí ten, kdo se v sobotu zastaví v divade Ponec , neboť tam proběhne mistrovství v yoyování. Více ZDE.

kaca

Komentáře (3)

Klára 2011-09-30 04:27:43
Aki Macuri Podzimní slavnost 2011 Baseballový stadion Kotlářka, Zvoníčkova, Praha 6 2.10.2011 od 12:00 Jedinečná možnost vychutnat si u stánků a atrakcí atmosféru japonské slavnosti. * VSTUP: zdarma, občerstvení a atrakce u jednotlivých stánků jsou za poplatek * POŘADATEL, SPOLUPRÁCE, ZÁŠTITA: Asociace Japonců v ČR, Česko-japonská společnost, Velvyslanectví Japonska v ČR
Klára 2011-09-30 02:08:02
Křivoklání, tento víkend na Křivoklátě http://www.krivoklat.cz/evt_image.php?img=137
Klára 2011-09-30 02:03:43
Babí léto na Jiřáku v sobotu 1.10.2011 od 14:00 http://www.farmarsketrziste.cz/wp-content/uploads/pozvanka_babi-leto.jpg

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>