Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: A jeden i na pátek

2013-03-01 00:08

Dostanete od nás jako každý týden několik tipů na víkend, ale tentokrát nepřehlédněte i jeden tip na pátek!

Skvělý tip pro čtenáře
Ve vstupní hale Městské knihovny na Mariánském náměstí můžete v pátek celé odpoledne až do večerních hodin vyměňovat knihy. Ideálně nevhodné vánoční dárky, nebo prostě všechno, co už máte přečteno a zbytečně by vám leželo v knihovně. Kromě toho, že jistě získáte řadu zajímavých úlovků, můžete si o knihách popovídat s jejich předchozími čtenáři. Den pro výměnu vánočních dárků se koná v pátek od 13.00 do 20.00. Podrobnosti najdete TADY.

Poslední místa do skleníků
Botanická zahrada v Troji zahájila od začátku ledna večerní prohlídky skleníku Fata Morgana. O prohlídky je velký zájem, a proto pokud byste o večerní návštěvě skleníku uvažovali tento víkend, máte poslední možnost. Zbývají totiž poslední čtyři volné lístky. Dva na 20.00 a dva na 21.30. Takže neváhejte a rezervujte. Jinak vyplatí se zamluvit si lístek i na prohlídky pozdější. Podrobnosti najdete TADY.

Víkend v Toulcově dvoře
Přemýšlíte, co podniknout o víkendu s dětmi, nechce se vám zůstat doma, ale ani na výlet do přírody? Vezměte je do Toulcova dvora. Do dvora zvou na pravidelné prohlídky, během nichž se podíváte do starého původního sklepení a špýcharu a průvodce vás zavede s dětmi i ke zvířátkům. Mají tu koně, kozy, ovce, husy, prasata, králíky, slepice, prostě malý venkov uprostřed panelákového sídliště. Prohlídky začínají v sobotu v 11.00 a v 15.00. Podrobnosti najdete TADY.


A jak to vypadá v Toulcově dvoře?

Ples jevištní techniky
V Divadle Na Zábradlí pořádají letos už po jedenácté Reprezentační ples jevištní techniky. Pokud se necítíte dobře v rozlehlých sálech, v kvádrech, či tanečních střevíčcích, pak je tu skvělá příležitost, jak dostát plesovým povinnostem. Na sobotním divadelním plesu zahrají Tony Ducháček & Garage, Bobeš & přátelé, Krucipüsk a Lidoví léčitelé, tudíž není třeba mít obavy ze strojenosti. Chybět nebude ani tombola a vstupné je vkusné. Ke stolu za 200, na stání za 150. Podrobnosti najdete TADY.

Dopisy autora májovek
Chcete vědět, jaký honorář obdržel Karel May za napsání Vinnetoua a pozadí vzniku dalších májovek? Pak si nenechte ujít výstavu věnovanou Karlu Mayovi v Náprstkově muzeu. Výstava Po stopě Karla Maye se řadí do výstavního cyklu Monarchie a nově jsou v jejím rámci jen do 10. března vystaveny originální dopisy spisovatele, které psal svému nakladateli. Podrobnosti o výstavě najdete TADY.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>