Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Proswingovat se zmrzlou tmou

2011-01-07 09:15

O víkendu do Prahy zavítá proslulý swingový orchestr Glenn Miller Orchestra. V sobotu večer odehraje dva koncerty v Obecním domě, ještě zbývá pár volných míst! Můžete si ale také zajít do kina, nebo do planetária, záleží na tom, při kterém promítání se vám lépe sní.

Swing a týdny tance
Pro velký zájem musel být loni přidán ještě podvečerní koncert, letos se s ním počítá už od začátku.  Možná proto můžete ještě stále pořídit několik posledních lístků na koncerty Glenn Miller Orchestra, které se budou v sobotu 8. ledna konat ve Smetanově síni Obecního domu. Lístky jsou v předprodeji od 590 korun, ale v této chvíli seženete spíš už jen ty dražší, které se pohybují kolem patnácti set.  Pro příznivce swingu a jazzu není lepší příležitost, jak zahájit nový rok. Informace o vstupenkách najdete ZDE.

Pokud spíš než jazzu dáte přednost modernímu tanci, pak si o nadcházejícím víkendu nenechte ujít první z večerů Mezinárodního týdne tance, který se uskuteční v Nové scéně Národního divadla v neděli 9. ledna od 19.00. Podrobnosti najdete TADY.


Glenn Miller Orchestra - Moonlight Serenade

V pátek do skleníku, v sobotu do kina a v neděli za hvězdami
Pro všechny, kterým víkend začíná již v pátek, tu máme pozvánku na noční procházky v největším skleníku Botanické zahrady, Fatě Morgáně. I malý výlet do tropů v těchto mrazivých dnech potěší. Podrobnosti najdete ZDE a nezapomeňte si návštěvu rezervovat (603 582 191)!

Ve čtvrtek začal týden českých filmů v multikinech Palace Cinemas. Jestli vám loni něco z tuzemské produkce uniklo, neváhejte. Naším víkendovým tipem jsou Pouta Radima Špačka a Katka Heleny Třeštíkové. Jinak byste také neměli přehlédnout Medvědí ostrovy Martina Ryšavého, které budou promítány 11.1 v 17.20. Vstupné na všechny filmy je 129 korun. Seznam promítaných snímků najdete TADY.

V neděli se můžete společně se svými dítky povznést nad starosti každodenního života a vypravit se s nimi do Planetária. Pořad „Noční obloha pro zvídavé děti“ zodpoví mnoho zajímavých otázek a odpoutá váš zrak od malicherných pozemských starostí. Pořad je určen pro děti od 6 do 9 let a vstupné je 80 korun, děti do 15 let 40% sleva. Další informace najdete TADY.

Pochody Prahou
Pokud vám s postupující zimou stále více schází pohyb na čerstvém vzduchu a nejste žádné třasořitky, můžete se v sobotu nebo v neděli vydat na některý z turistických pochodů Prahou. Sobotní pochod vám otevře Prahu podvečerní, sraz je mezi půl pátou a pátou na Lužinách a půjde se 10 km směr Břevnov. V neděli se příznivci procházek sejdou mezi půl desátou a desátou hodinou v Holešovicích u zastávky autobusu 112 (linka do Zoo) a projdou se společně přes Bohnice do Kobylis. Trasa je dlouhá 14 km. Další podrobnosti najdete TADY.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>