Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Velké RychléRande

2012-02-01 11:45

14.2.2010 od 14hod, Arkády Pankrác

Že svatý Valentýn není nic pro Vás? Nemáte s kým tento den oslavit?


Naštěstí na Vás myslí obchodní centrum Arkády-Pankrác a organizuje ve spolupráci s agenturou RychlýRande bláznivý den pro nezadané. Ten začne velkou rychloseznamkou RychlýRande a celodenní soutěžení bude zakončeno velkou hrou lásky. Finalisté se mohou těšit na zajímavé ceny! Takže pokud jste nezadaní, přijďte za námi v neděli 14.2.2010 ve 14.00 hod. do OC Arkády-Pankrác!

 

Průběh akce a časový harmonogram akce Velké RychléRande:

Od 14:00 hodin v každou celou hodinu začne na hlavním pódiu obchodního centra jeden blok rychloseznamky RychlýRande pro dané věkové kategorie (viz. níže) vždy pro 10 žen a 10 mužů. Účastníci budou mít 3 minuty na seznámení se s každým protějškem, během kterých poznají nebo vycítí zda se s dotyčným člověkem chtějí blíže poznat či nikoli. Tento pocit si zaznamenají do RR-karty. Ihned po ukončení seznamování se RR-karty vyhodnotí a účastníci se vzájemnou shodou o bližší seznámení obdrží kontakty protějšků.

Věkové kategorie a čas setkání rychloseznamky RychlýRande:
14:00 - RychlýRande pro kategorii ženy 25 - 35 let/muži 25 - 35let

15:00 - RychlýRande pro kategorii ženy 35 - 45 let/muži 35 - 50let

16:00 - RychlýRande pro kategorii ženy 18 - 29 let/muži 18 - 29 let

17:00 - RychlýRande pro kategorii ženy 30 - 40 let/muži 30 - 40let

18:00 - RychlýRande pro kategorii ženy 25 - 35 let/muži 25 - 35let

19:30 - Závěrečná show

V 19:30 hodin zahájíme druhý blok akce. Této části se zúčastní pouze dvojice, které měly shodu na všech setkáních během dne. Z každého setkání vybereme 2 dvojice, které se účastní finálového večera. Zahrají si hru se zábavnými otázkami a odpověďmi, abychom prověřili, jestli se vzájemně trošku znají. Z této hry vyjde vítězný pár, který získá zajímavou cenu.

 

Pravidla a podmínky účasti na akci Velké Rychlé Rande:

Pravidla soutěže:

Během rychloseznamky RychlýRande budou mít účastníci k dispozici v RR deskách otázky na které písemně odpoví. Tyto odpovědi po seznamování odevzdají s RR kartou moderátorovi. Jejich odpovědi se pak použijí při soutěži. V průběhu rychloseznamky RychlýRande se ptají protějšků na tyto otázky, aby následně při finále znali odpovědi. Při finálové show bude mít odpovědi účastníků u sebe pouze moderátor. Všechny vybrané páry zůstanou u stolečků a moderátor se bude postupně ptát na otázky z dotazníku, nejdřív žen a následně mužů. Každý, kdo správně odpoví, získává bod. Tak postupně udělá moderátor pět koleček a pár který má nejvíce bodů vyhrává hlavní cenu. Pokud po pátém kole budou páry se stejným počtem bodů, pokračují tyto páry dál v otázkách tak dlouho, než některý pár získá nejvíce bodů.

Podmínky účasti:
Na akci "Velké RychléRande" se může přihlásit každý, kdo dosáhl věku 18 let. Účast na akci "Velké RychléRande" dne 14.2.2010 je zdarma a je podmíněna registrací a rezervací na stránkách www.rychlyrande.cz, na e-mailu kontakt@rychlyrande.cz, nebo na telefonním čísle 608 646 608. Při registraci je nutné uvést věk, kontaktní e-mail a telefonní číslo. Telefonní číslo je pouze pro potřeby organizátora a nebude poskytováno třetím osobám. Zájemci o akci "Velké RychléRande" budou kontaktováni ( e-mail, sms, nebo telefonicky) a bude ověřena jejich registrace a rezervace. Účast je anonymní a nejsou požadovaná jména účastníku. Při rychloseznamce RychlýRande každý účastník obdrží přezdívku určenou organizátorem.
Organizátor - agentura RychlýRande si vyhrazuje právo upravovat a měnit podmínky akce "Velké RychléRande" v průběhu příprav akce do 14.2.2010 a dále právo odmítnout přijatou registraci a rezervaci v případě, že zájemce poruší podmínky účasti. (např. úmyslné nesprávné vyplnění údajů účastníka).
Registrací, rezervací a přihlášením na akci Velké Rychlé Rande souhlasí účastník s podmínkami a pravidly akce Velké Rychlé Rande.

 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>