Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

80. Velká kunratická

2013-10-29 11:08

80. Velká Kunratická - Praha

Datum konání: neděle 10.listopadu 2013

Místo konání: Kunratice u Dolnomlýnského rybníka, Praha 4

Čas startu: čas startu prvního závodu: 08:30

WWW stránky : www.velkakunraticka.cz

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ                                                        

10. listopadu 2013
Kunratice u Dolnomlýnského rybníka
přístup k prezentaci a přihláškám je z ulice Krále Václava IV, Praha 4

PŘIHLÁŠKY

Kategorie dospělých, juniorů, dorostu a staršího žactva – hlavní start u altánu
 
Předběžné – on-line přes internet na adrese www.velkakunraticka.cz v době od 30.9.2013 do 20.10.2013.  Systém umožňuje (v rámci jedné kategorie) přihlášení více závodníků (max. 8) najednou a v určitém pořadí (které bude dodrženo při přidělování startovních čísel). Aby se zamezilo nesrovnalostem při prezentaci, ve výsledcích a statistikách závodu, důkladně zkontrolujte před odesláním všechny údaje na přihlášce. Počet startovních čísel v mužské kategorii je omezen, doporučujeme včas využít tuto možnost. Závodníci přihlášení přes internet se objeví v seznamu přihlášených, kde jsou závodníci již seřazeni podle startovních čísel a startovních časů.
 
V den závodu – zbylá startovní čísla budou vydávána od 7.00 na louce mezi mlýnem a hlasatelem, vedle stanů Prezentace. Uzávěrka přihlášek:  dorostenci, starší žáci – 8.00 hod., ženy, juniorky, dorostenky, žákyně starší – 8.30 hod., muži, junioři a ženy-Hrádek – zbylá, vrácená, či nevyzvednutá čísla jsou k dispozici po celou dobu trvání závodu (ovšem pouze v případě, že jsou tato čísla ještě k dispozici, nebo nejsou již naplněny limity). Přihlášení v den závodu se již nemusí prezentovat, startovní číslo i čip dostávají při přihlašování.
 
Pro kategorii ženy-Hrádek (vložený závod) platí stejná pravidla přihlašování, výše startovného a prezentace, jako pro kategorii mužů a juniorů (ostatní informace pro tuto kategorii viz DALŠÍ USTANOVENÍ)
 
Kategorie mladšího žactva a dětí – dětský start nad mlýnem

 
Pouze v den závodu
– v místě vstupu do lesa směrem k dětským tratím – křížení ulic Krále Václava IV a Beskydská. Uzávěrka přihlášek vždy 30 min. před startem příslušné kategorie.
Systém předběžných přihlášek funguje pouze přes internet, přihlášky písemné nebo e-mailem nejsou možné.
Při on-line přihlášení lze objednávat oficiální trička 80.VK (bavlněná památeční a funkční běžecká). Trika budou vydávána při prezentaci, nebo na stánku partnera.
Celkový počet účastníků závodu je omezen na 3400, počet běžců přes Hrádek na 2300. V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje možnost omezení počtu přihlášek v jednotlivých kategoriích.
Veteráni VK (účastníci s 20 a více starty v hlavních kategoriích) jsou nadále přihlašováni statistikem závodu. Každý závodník, který má nárok na start ve veteránské kategorii a je evidován statistikem závodu, je o své příslušnosti k veteránské kategorii informován a je pro něho zajištěno startovní číslo i čip. Veteránů VK se tedy přihlášky přes internet netýkají.
Závodníci mužské kategorie, kteří splňují podmínky pro zařazení do elitní kategorie a chtějí startovat v této skupině závodníků, zaškrtnou při on-line přihlášení políčko "Elita" (dostupné pouze u jednotlivé přihlášky, tj. nikoli hromadné). Platba startovného, prezentace atd. se již nijak neliší od ostatních přihlášek. V případě, že závodník nesplňuje podmínky uvedené v propozicích pro začlenění do elity, vyhrazuje si pořadatel právo zařadit závodníka mimo elitu (viz DALŠÍ USTANOVENÍ).
 

  STARTOVNÉ

muži a junioři, ženy-Hrádek
200 Kč při přihlášení přes internet (do 20.10.2013)
300 Kč v den závodu
ženy a juniorky
150 Kč při přihlášení přes internet (do 20.10.2013)
250 Kč v den závodu
dorost a starší žactvo
120 Kč při přihlášení přes internet (do 20.10.2013)
200 Kč v den závodu
mladší žactvo 100 Kč
děti 50 Kč
·         Veteráni Velké kunratické se 40 a více starty startovné neplatí

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>