Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Velikonoční trhy PRAHA 2014 - program

2014-04-07 10:14


Největší křesťanské svátky letos rozsvítí Staroměstské náměstí opět tradičními barvami a přivedou atmosféru oslav přímo do centra metropole. Začnou 5. dubna a potrvají do 27. dubna. Zájemci je mohou navštívit tradičně na Staroměstském i Václavském náměstí a zpestřit si procházku jarní Prahou také přes náměstí Republiky.

PROGRAM

7. duben 2014
14.00 - 19.00    Prezentace školní a zájmové činnosti Městské části Praha 10

8. duben 2014
16.15 - 16.45    Drtinka – dětský pěvecký sbor
17.00 - 17.30    TS Mirabel – taneční studio
17.45 - 18.30    Laurus – vokální kvartet

9. duben 2014
16.00 - 16.15    Ježci – dětský taneční soubor
16.45 - 17.00    Sedlčánek – MŠ Sedlčanská
17.00 - 18.00    Taneční škola Betty- folklorní taneční soubor
18.30 - 19.00    Cantarina - komorní ženský pěvecký sbor

10. duben 2014
16.00 - 16.30    Terénní berušky – dětský pěvecký sbor
16.45 - 17.00    Zvukoboráček Choceň – dětský pěvecký sbor
17.15 - 17.45    Kulíšci – dětský pěvecký sbor
18.00 - 19.00    Třehusk – staropražská veselice

11. duben 2014
15.30 - 18.00    ZUŠ Blatná
Dudácká kapela, Alban Eiler, Harryho ledvina, H Band a sólisté
18.00 - 19.00    Bejvávalo – folklorní soubor

12. duben 2014
15.00 - 16.00    Divadlo Elf – Kocour v botách
16.30 - 17.15    Děcka ze Skoronic – Zpívání ve Skoronskej dědině
17.45 - 19.00    Bohemians Bards – historická hudba

13. duben 2014
14.00 - 14.45    Děcka ze Skoronic – Zpívání ve Skoronskej dědině
15.00 - 16.00    Penthea – prezentace záchranné stanice zvířat a předvádění dravců
16.00 - 16.45    Sedmihlásek – dětský pěvecký sbor
17.00 - 17.45    K městečku Kyjovu - hudecká muzika Jury Petrů z Kyjova zpívá mužský sbor a Tetky z Kyjova
18.00 - 19.00    Foronda Conde - meditační hudba, panova flétna

14. duben 2014
15.00 - 18.00    Agentura Dobrý den – Den kuriozit a rekordů
Králičí HOP – velikonoční soutěže s živými králíky
18.00 - 19.00    Kytice – folklorní soubor

15. duben 2014
15.30 - 16.30    Jazz No Problem
16.45 - 17.15    Speciální škola Kupeckého - dětské vystoupení
17.30 - 18.00    Lučinka – dětský folklorní soubor
18.00 - 19.00    Třehusk – staropražská veselice

16. duben 2014
16.00 - 16.30    Sluníčko – dětský pěvecký sbor
16.00 - 17.00    Mráček – dětský pěvecký sbor
17.00 - 18.00    Taneční škola Betty- folklorní taneční soubor
18.30 - 19.00    Modřenec – folklorní soubor

17. duben 2014
16.00 - 17.00    Penthea – prezentace záchranné stanice zvířat a předvádění dravců
17.00 - 19.00    Studánka Praha - české, moravské, slovenské písně a tance

18. duben 2014
16.00 - 17.00    Penthea – prezentace záchranné stanice zvířat a předvádění dravců
17.00 - 19.00    Frajéři z galerky - staropražské písně, kuplety a tance

19. duben 2014
15.00 - 16.00    Divadélko Romaneto - Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka
16.30 - 17.30    FDF Christianshavn Brass Band DK
17.45 - 19.00    Bakchus – historická hudba

20. duben 2014
09.00 - 21.00    Charitativní den pro dobrou věc – Překonejme hranice s patronem Janem Karešem
Patron akce Jan Kareš se pokusí o překonání světového rekordu ve shybech za 12 hodin. Bohatý sportovní i kulturní program pro celou rodinu.

21. duben 2014
15.00 - 17.00    Velikonoční nadílka se smíšky
Velikonoční program pro děti a rodiče
17.30 - 18.15    Laurus – barokní a renesanční skladby
18.15 - 19.00    Let’s Go! – americké spirituály

22. duben 2014
16.00 - 17.00    Jazz No Problem
17.15 - 17.45    Pěvecké sdružení pražských učitelek
18.00 - 19.00    Hukot - smíšený pěvecký sbor

23. duben 2014
16.15 - 16.45    Zuš PRO ARTE VIVA
17.00 - 17.20    Mažoretky ZŠ Na Slovance – Praha 8
17.30 - 18.30    Vonička – folklorní soubor
18.30 - 19.00    Dukát – taneční studio
Klíček – pěvecký sbor
Notečka – flétnový soubor

24. duben 2014
16.00 - 17.00    Jazz No Problem
17.00 - 18.00    Let’s Go! – americké spirituály
18.00 - 19.00    Všelijak – vokální skupina

25. duben 2014
15.30 - 16.30    Kambala- australský orchestr a pěvecký sbor
17.00 - 17.45    DFS Holúbek – dětský folklorní soubor
18.00 - 18.30    Kamýček a Kamýčan – folklorní soubor

26. duben 2014
15.00 - 16.00    Divadélko Romaneto - Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka
16.30 - 17.30    Berušky a Barušky
Pohádka Lotrando a Zubejda, jarní zpívání
17.45 - 19.00    Bakchus – historická hudba

27. duben 2014
15.00 - 16.00    Divadélko Romaneto - Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka
16.30 - 17.15    Proměny – dětský pěvecký a taneční soubor
17.30 - 19.00    Foronda Conde - meditační hudba, panova flétna

www.trhypraha.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>