Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Velikonoční trhy - Staroměstské a Václavské náměstí

2010-03-26 11:09

20.3. - 11.04.2010
Staroměstské a Václavské náměstí

V rámci Velikonočních trhů se mohou nejmenší návštěvníci opět těšit na oblíbenou Staroměstskou dílničku. Speciálně připravený program pro ně bude připravený sedm dní v týdnu. Těšit se mohou na loutkové a maňáskové divadlo a také zajímavé vyprávění o Velikonocích jako křesťanských svátcích. Odborní pracovníci se budou spolu s dětmi věnovat lidovým velikonočním tradicím a zvykům. Malí návštěvníci si budou moci vyrobit nejen různé velikonoční ozdobičky, drobnosti s jarní tématikou, velikonoční kohoutky a slepičky s použitím různých technik. Vlastnoručně si vyrobí malované květináče ubrouskovou technikou a samozřejmě si vyzkouší pletení pomlázek a malování kraslic.

HARMONOGRAM DÍLNIČKY:
PO - PÁ 15,00 - 18,00
SO - NE 12,00 - 19,00

HARMONOGRAM DIVADLA:
PO - PÁ 17,00
SO - NE 15,00 A 17,00

Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.
 


26.03.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.45 Dětský soubor Skoronice a tetky z Kyjova (Jaro na dědině)
16.50 – 17.20 Berošky a Barušky, velikonoční zpívání
17.30 – 18.00 Kolíček, dětský folklorní soubor
18.10 – 19.00 Dětský soubor Skoronice a tetky z Kyjova (Velikonoční zvyky a obyčeje)
   

 

27.03.2010 - Staroměstské náměstí
14.00 – 16.00 Otevírání ústřic, mezinárodní soutěž kulinářského institutu
16.15 – 16.30 Young Prag, společné zpívání mezinárodních souborů
16.35 – 16.45 Puellae et Pueri, pěvecký sbor Nový Jičín
16.50 – 17.00 Sextet+ (Nový Jičín)
17.10 – 17.20 Bahamas Nationalchildren´s Choir (Nassau – Bahamy Island)
17.30 – 17.50 The Musical Original Singers Training Choir, dětský pěvecký sbor(Jersey Chanel Island)
18.00 – 18.10 Kulihrášek, dětský pěvecký sbor
18.20 – 19.00 Bakchus, hudci písní nejstarších

 

27.03.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Cimbálová muzika Moravia, moravské lidové písničky

 

28.03.2010 - Staroměstské náměstí
15.30 – 15.45 Niňos Bailandos, dětská taneční skupina
16.00 – 16.45 Junior Praha, dechový orchestr
17.00 – 17.45 Associazione bandastica G. Puccini di oriolo Romano, dechový orchestr(Itálie)
18.00 – 18.45 Brass + Marching Band Wachendorf (Německo)
19.00 – 19.30 Modřenec, dětský folklorní soubor

 

28.03.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Duo z galérky, písničky staré Prahy

 

29.03.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.30 Tanec Chmelnice, taneční vystoupení
16.45 – 17.15 Kytice, folklorní soubor
17.20 – 17.50 Dalmateens, písničky a tanec pro děti
18.00 – 18.30 Lučinka, dětský folklorní soubor
18.30 – 19.00 Krušpánek, folklorní soubor

 

30.03.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.50 Divadélko Romaneto (Jak pan Slepička s paní Kohoutkovou malovali vajíčka)
17.15 – 17.45 Proměny, staročeské písničky a tance
18.00 – 19.00 Třehusk, staročeské písničky

 

31.03.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.20 Speciální škola Praha 4, dětský pěvecký sbor
17.45 – 18.00 Kulturní program Prahy 12
18.10 – 19.00 Cantarina, ženský pěvecký sbor

 

01.04.2010 - Staroměstské náměstí
- Aprílový den rekordů a kuriozit s agenturou Dobrý den a Rádiem Blaník
15.00 – 15.45 Pásmo písniček a kuriozit
- II. ročník králičích překážkových závodů
15.45 – 16.30 Divadlo Mazec, aprílová ŠOUOUOU
16.30 – 19.00 Pásmo písniček a kuriozit
  II. ročník králičích překážkových závodů

 

1.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 -18.00 Staročeský minikabaret, lidové tance za doprovodu harmoniky

02.04.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.30 Notičky, dětský folklorní soubor
16.45 – 17.30 Divadlo Mazec, Řechtačky
17.45 – 18.45 Ignitus, dobová hudba

02.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Studánka Praha, cimbálová kapela s tancem a zpěvy

 

03.04.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 19.30 11. mezinárodní festival dechových orchestrů v Praze Corpo bandistico val di Gorto, Itálie ,Societa filharmonica G. Verdi di Caprie, Itálie, Corpo musicale S.S. Cecilia Passirana, Itálie

 

03.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Staročeský minikabaret, lidové tance za doprovodu harmoniky

 

04.04.2010 - Staroměstské náměstí
15.30 – 16.30 Myš a Maš, písničkový pořad pro děti
16.30 – 17.00 Merlin, předvádění dravců (Společnost pro ochranu dravců a sov)
17.15 – 17.45 Bakchus, středověká hudba
17.45 – 18.15 Merlin, předvádění dravců (Společnost pro ochranu dravců a sov)
18.30 – 19.30 Bakchus, středověká hudba

 

04.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Pražský Pepíci, staropražské písničky a kuplety

 

05.04.2010 - Staroměstské náměstí
15.00 – 17.00 Velikonoce dětem, velikonoční nadílková show (Shaker Production)
17.20 – 18.20 Studánka, folklorní soubor s tancem a zpěvy
17.15 – 17.45 Bakchus, středověká hudba
18.30 – 19.45 Bakchus, hudci písní nejstarších

 

05.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 17.00 Frajeři z galérky, staropražský kabaret
17.00 – 18.00 Cimbálová muzika Moravia, moravské lidové tance a písničky

 

06.04.2010 - Staroměstské náměstí
16.00 – 16.50 Divadélko Romaneto (Jak pan Slepička s paní Kohoutkovou malovali vajíčka)
17.10 – 17.45 POP balet, taneční studio
18.00 – 19.00 Svítání, folkpopové balady

07.04.2010 - Staroměstské náměstí
14.30 – 18.30 Jarní odpoledne Prahy 10
18.30 – 19.00 Kamýček a Kamýčan, folklorní soubory

 

08.04.2010 - Staroměstské náměstí
15.30 – 15.55 Redgeview High School Band (Florida, USA)
16.10 – 16.20 Ježci, dětská taneční skupina
16.20 – 16.40 Sandra, taneční škola
16.45 – 17.20 Besharmonie a Kateřina Tomková, kulturní odpoledne Prahy 13
17.30 – 18.00 Klíček, dětský folklorní soubor
18.15 – 18.45 Osminka, lidová muzika
18.50 – 19.15 Kamýček a Kamýčan, folklorní soubory

 

09.04.2010 - Staroměstské náměstí
14.45 – 15.45 Perusica, symfonický orchestr, klasická filmová hudba (Belgie)
16.00 – 16.30 Valášek Hany Dolejší, folklorní soubor (Praha 8)
16.40 – 17.40 Světlovánek, dětský folklorní soubor z Bojkovic
17.45 – 18.30 Vonička, dětský folklorní soubor
18.30 – 19.15 ZUŠ Pro Arte Viva, Hair


 

10.04.2010 - Staroměstské náměstí

 

16.00 – 16.30 11. mezinárodní festival dechových orchestrů v Praze, Vox Invenalis
16.45 – 17.30 11. mezinárodní festival dechových orchestrů v Praze, Filarmonica Bormiese
17.45 – 18.30 11. mezinárodní festival dechových orchestrů v Praze (Španělsko)
18.45 – 19.30 11. mezinárodní festival dechových orchestrů v Praze, Turbigo (Itálie)
19.35 – 20.00 Sbor svatého Jiří, smíšený pěvecký sbor

 

10.04.2010 - Václavské náměstí
16.00 – 18.00 Staročeský minikabaret, lidové tance za doprovodu harmoniky

 

11.04.2010 - Staroměstské náměstí

 

16.00 – 18.00 ZUŠ Blatná: Asonance revival, Samoin-soubor zobcových fléten,H-Band-žesťové kvarteto
18.10 – 18.45 Sedmihlásek, dětský pěvecký sbor
19.00 – 20.00 Rezavej kruh, staročeské písničky


Další informace na www.taiko.cz/velikonocni_trhy/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>