Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Velikonoční jarmark

2011-03-14 14:52

23.4.2011 - 24.4.2011
Venkovní expozice

Pro ty, kdo navštíví naši zahradu v období Velikonoc, je již tradičně připraven Velikonoční jarmark. V Areálu JIH na vás čekají prodejní stánky s širokou nabídkou zboží. Perníky, med, medovina, káva, čaje, koření, hračky, paličkované a proutěné výrobky, keramika a řada dalších. U některých stánků se můžete sami zapojit  a zhotovit výrobek podle vlastní fantazie.

    * Chutě vám ukojí čerstvě usmažené bramborové spirálky.
    * Naše skvělá čajovna nabídne teplé i studené čaje, kávu a jiné dobroty.

Opět se představí stánek Psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde můžete zakoupit výrobky z jejich terapeutických dílen a naučí vás plést velikonoční pomlázku. U stánku chráněných dílen Fokus najdete spoustu dárečků pro každého.

V sobotu ve 14 hodin vystoupí dětský folklorní soubor „Klíček“ (na fotografii z roku 2010), pod vedením Ludmily Chroustové. Děti různých věkových kategorií zatančí a předvedou jarní písničky a hrátky, které  patřily k venkovským radovánkám a běžně se jimi děti bavily.  Jejich loňské vystoupení bylo velmi milé, proto jsme je letos pozvali znovu. Starší ročníky si připomenou radovánky svého dětství a ti mladší …?

Vystoupení můžete navštívit zdarma.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>