Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Víkendový a velikonoční program v Zoo Praha

2011-04-22 13:01

SOBOTA 23. DUBNA – ZAHAJUJEME PRODEJ SLONÍHO TRUSU
Buďte mezi prvními, kdo si netradiční suvenýr ze Zoo Praha zakoupí!

Od poloviny dubna je v ulicích Prahy k vidění marketingová kampaň pražské zoo s mottem Hnojeno sloním trusem ze Zoo Praha. Billboardy upozorňují na začátek prodeje sloního trusu v Zoo Praha, který proběhne v sobotu 23. dubna.
Buďte mezi prvními, kdo svou zahrádku pohnojí trusem sloních samic Gulab, Shanti nebo samce Mekonga! Kyblíky sloního trusu o váze 1,5 kg budou v prodeji o víkendech a svátcích pouze ve specializovaném stánku u Pavilonu velkých savců v areálu Zoo Praha. K dostání budou za 70 Kč, při vrácení vymytého a nepoškozeného kyblíku za 50 Kč.
V rámci sobotního programu, který začíná ve 13 hodin, navíc proběhne autogramiáda RNDr. Ivy Vilhumové, autorky knížky Atlas trusu, který vydala pražská zoo v loňském roce.

Program:
13.00 – Zahájení prodeje sloního trusu za přítomnosti ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka - u vchodu do Pavilonu velkých savců
13.15 - Autogramiáda Atlasu trusu - Chcete prohloubit své znalosti o trusu zvířat? Publikace Atlas trusu, kterou vydala Zoo Praha, vám v tom pomůže. V prodejním stánku proběhne autogramiáda autorky knihy RNDr. Ivy Vilhumové.
14.45 - Komentované cvičení slonů - expozice slonů


NEDĚLE 24. DUBNA – SLAVÍME 1. NAROZENINY KIBURIHO
Gorilímu mláděti popřeje kapela Nightwork

V neděli 24. dubna v pražské zoo pak proběhne Gorilí den. Společně s kapelou Nightwork popřejeme gorilímu samečkovi Kiburimu k prvním narozeninám a zahájíme kampaň Pomáháme jim přežít, jejíž výtěžek je určen mj. na záchranu lidoopů. Program začíná ve 13 hodin u Pavilonu goril. Stánky s předměty, jejichž koupí přispějete na ochranu ohrožených druhů, najdete u Vzdělávacího centra, u Pavilonu goril a u výběhu koní Převalského.


PONDĚLÍ 25. DUBNA – VELIKONOCE V ZOO PRAHA
Užijte si Velikonoce v zoo

Program pondělí 25. dubna proběhne v duchu velikonočním. Přijďte se podívat, jak tráví Velikonoce naše zvířata! V průběhu celého dne budou probíhat speciální komentovaná krmení, která odhalí, jak si které zvíře poradí s velikonoční nadílkou. Všichni návštěvníci navíc budou moci soutěžit o pštrosí vejce. Stačí jen zapojit se do pátrací soutěže v areálu Dětské zoo a poskládat tajenku. Nejrychlejší řešitel vyhraje vejce pštrosa dvouprstého. Soutěžit probíhá do 14.45 hodin.

Program komentovaných krmení
12.00 - Co umí papoušci ara s velikonočními pomlázkami?
13.30 - Velikonoční komentování želv s ukázkou vajíček plazů
14.00 - Velikonoční komentování varanů komodských
14.15 - I naše fretky mají rády velikonoční kraslice
14.45 - Jak s pomlázkami zamávají naše slonice?
15.00 - Jak si medojed Čert poradí s opravdu velkou velikonoční nadílkou – pštrosím vejcem?

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>