Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

NA VALENTÝNA LÁSKOU ZASAŽENI V PALLADIU

2013-02-05 10:44

Ve čtvrtek 14. února bude i PALLADIUM slavit svátek všech zamilovaných, svatého Valentýna. Pro své zákazníky připravilo na tento den pestrý program a mnoho valentýnských nabídek a slev v celé řadě obchodů.

Nejen přímo na svatého Valentýna, ale už i několik dní předem nabízí v PALLADIU celá řada obchodů speciální valentýnské slevy a jiné akční nabídky, které mohou zákazníci využít k nákupu dárků pro své nejbližší. Každou ženu jistě potěší pěkný parfém, a proto většina parfumerií a obchodů s kosmetikou přináší slevy od 20 do 40 %, některé navíc líčení zdarma (Parfumerie SEPHORA, THE BODY SHOP a Yves Rocher). Šperky nakoupíte dokonce se slevou až 50 % a další zlevnění najdete např. v obchodech s oblečením Tom Tailor, AFFLICTION, PUMA či Fornarina.

Všechny zamilované čeká v PALLADIU na Valentýna bohatý program, který bude situován na patře Market (-2).

Součástí valentýnského programu bude stylingový koutek (líčení kosmetikou Clinique a vlasový styling) a fotokoutek se speciálním valentýnským pozadím. Dále budou mít všichni možnost vyzkoušet svoje štěstí u valentýnského terče a vyhrát tak jednu z cen, např. dárkový poukaz do indické restaurace Chanchala v hodnotě 2 000 Kč, kosmetický balíček THE BODY SHOP, dárkový balíček od Tally Weijl či slevový poukaz do obuvi Reno.

Pro fanoušky PALLADIA, kteří pro ně získají 3 nové příznivce, je navíc připravena Věštírna lásky se známou věštitelkou Michaelou Kudláčkovou. Zde se s pomocí Crowley tarotu dovědí, co je čeká na poli lásky. Poukaz opravňující ke vstupu bude ke stažení na facebooku ve speciální valentýnské aplikaci.

Být fanouškem PALLADIA se opravdu vyplatí, neboť jen fanoušci mají ještě další šanci na výhru. Ve hře bude neomezené volání pro dva po dobu jednoho roku spolu s 2 smartphony Samsung Mini 2 od značkové prodejny T-Mobile NC PALLADIUM. Ve facebookové aplikaci bude ke stažení soutěžní kupón, se kterým je třeba přijít do PALLADIA během valentýnského eventu a ve facebookovém koutku hosteska okamžitě prověří, jakou cenu vyhrává. Kromě uvedených výher si totiž můžete odnést i spoustu dalších cen, např. dárkové poukazy do restaurací a obchodů PALLADIA, kosmetické balíčky od Manufaktury a další.

Aplikace bude přístupná od 1. 2. 2012 až do 14. 2. do 12:00 hod.

Přehled slev a přesné informace o programu akce naleznete na www.palladiumpraha.cz či na facebooku PALLADIA www.facebook.com/palladiumpraha.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>