Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Valentýn jako v Karibiku

2012-02-01 11:45

14.2.2010 od 19hod

Valentýn jako v Karibiku – originálně v Aquapalace Praha


Oslavte 14. února svátek zamilovaných v Aquapalace Praha. Pro všechny páry je určena speciální valentýnská sleva na vstupné. Při koupi jedné vstupenky získáte druhou zdarma. Připravena je párty v karibském stylu plná zábavných soutěží, zamilovaných koktejlů i romantického odpočinku ve vířivkách za svitu svíček. Páry mohou soutěžit při jízdě na nafukovací kosatce, ve vodních zápasech nebo v záchraně partnerky. V tombole jsou připraveny atraktivní ceny jako poukaz na privátní SPA nebo večeři ve čtyřhvězdičkovém hotelu Aquapalace Praha pro dva. Všechny návštěvníky jistě potěší čokoládová fontána a zamilované koktejly zdarma. Po vodních radovánkách můžete relaxovat při masážích na masážní lavici nebo na relaxační terase či v některé z vířivek. Celým večerem bude provázet nejoblíbenější český moderátor Leoš Mareš.

Párty začíná v podvečer v 19 hodin. Romantickou atmosféru dokreslí valentýnská výzdoba z balónků, svíček a květin. Pro všechny zamilované jsou jako dárek připraveny slevové kupóny na jednotlivé procedury ve SPA centru Aquapalace Praha. Na závěr akce je připraveno romantické koupání, kdy aquapark zhasne, rozsvítí se pouze scénické osvětlení v bazénech a zapálí se svíčky. Další informace najdete na www.aquapalace.cz.

Jak se dostanete do Aquapalace Praha?
Snadno a rychle se k nám dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.
 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>