Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Valentýn v Centru Chodov

2013-02-08 10:52

Valentýn je za dveřmi a Centrum Chodov vám stejně jako loni nabízí speciální program pro zamilované páry a také možnost k seznámení pro „singles“.

Centrum Chodov vás u příležitosti oslav svatého Valentýna zve nejen na skvělé nákupy, ale také speciální seznamovací akci, při níž se možná i zamilujete! V příjemném prostředí Centra Chodov bude ve spolupráci s jednou z největších seznamovacích portálů www.libimseti.cz připraven SPEED DATING, jenž se uskuteční už 13. února od 19 hodin v kavárně Costa Coffee.

Můžete se těšit na večer plný zábavy a mladých lidí, kteří se chtějí seznámit v příjemném prostředí Centra Chodov formou „speed dating“, tzn. krátkých rozhovorů. Čeká na vás romantické povídání při svíčkách, welcome drink, zábava, tombola… není příjemnější nápad jak strávit volný čas!
Seznamovací večer je určen pro hosty od 28 let. Více informací na www.zamilujtese.cz.

Přijďte si nakoupit, přijďte se pobavit do Centra Chodov … a možná se i zamilujete…

VALENTÝNSKÝ TÝDEN PLNÝ POLIBKŮ A SEZNÁMENÍ V CENTRU CHODOV
Centrum Chodov připravilo u příležitosti svatého Valentýna pro své zákazníky speciální program, v rámci kterého se účastníci budou věnovat oblíbené činnosti zamilovaných – líbání – a ještě za ni budou odměněni. Centrum Chodov svou valentýnskou akci odstartuje formou hry „Řekněte to polibkem“ už s týdenním předstihem a  každý den vybere vítězný pár, jenž si 14. února vychutná romantickou večeři při svíčkách v restauraci Kobe přímo v Centru Chodov. Nejlépe hodnocená zamilovaná dvojice navíc získá zájezd do města lásky, Paříže. V rámci druhé, tentokrát seznamovací, akce mohou singles najít svoji druhou polovičku při speed datingu, který se bude konat 13. února.

Centrum Chodov oslaví Valentýna hravou formou. V rámci soutěže „Řekněte to polibkem“ bude porota hodnotit zamilované páry už v průběhu celého týdne před Valentýnem. Ve stylovém foto koutku bude od 7. února probíhat fotografování líbajících se dvojic, které mohou využít také rekvizity či tabulky se vzkazy. Snímky pořízené profesionálním fotografem budou aktuálně promítány na LCD monitoru umístěném v koutku, využity jako cover facebookového profilu Centra Chodov, ale také vkládány do jeho galerie, kde jim budou moci dávat palce nahoru fanoušci. Z favorizovaných fotografií pak porota každý den vybere jeden vítězný pár a 14. února jej odmění romantickou večeři v hodnotě 1 000 Kč v restauraci Kobe v Centru Chodov. Každý zúčastněný pár od centra obdrží malou pozornost, například květinu či voucher na nákup. „Hlavní cenou pro vítězný pár bude zájezd do Paříže, mekky všech zamilovaných. Výherci navíc dostanou i poukaz na nákup v našem sesterském pařížském nákupním centru So Ouest. Na valentýnskou hru se velmi těším a věřím, že i zákazníci si ji užijí,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.
Zkrátka nepřijdou ani nezadaní, kteří si v Centru Chodov mohou v rámci speed datingu v Costa Coffee najít už 13. února svoji druhou polovičku. Seznamovací akce plná zábavy vypukne v 19 hodin a její účastníci se mohou těšit na romantické povídání při svíčkách, welcome drink nebo tombolu.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>