Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Valentýnská noční prohlídka ve skleníku Fata Morgana (2)

2014-02-02 14:31

Svátek sv. Valentýna, který letos připadá na pátek, můžete oslavit také v Botanické zahradě hlavního města Prahy. Tamní průvodci připravili pro zamilované návštěvníky speciální valentýnskou noční prohlídku v tropickém skleníku Fata Morgana.

Setmělý skleník jen sporadicky osvětlený barvami tropické noci se stane naprosto ideálním místem valentýnského večera. Pro zamilované páry je připravena nejen oblíbená noční prohlídka, ale také malé pohoštění v podobě sklenky vína z vinice sv. Kláry pro každého; dámy pak čeká ještě čerstvě řezaná květina. Tradiční výklad průvodců bude ozvláštněn zajímavostmi z „milostného života“ tropických rostlin. To vše doprovodí romantické šumění vody a hlasy žabek bezblanek, které vyladí tu pravou atmosféru k dokonalosti. Nechte se svést kouzlem tropické valentýnské noci!


Vstupné na noční valentýnskou prohlídku: 450 Kč/pár, první prohlídka začíná mimořádně v 19:00
Na tuto akci nelze uplatnit slevu pro ZTP či důchodce.
Počet účastníků ve skupinách je omezen, nutná rezervace předem na tel. 603 582 191 či
e-mailu eva.novozamska@botanicka.cz
Bez platné rezervace nelze návštěvníkům prohlídku umožnit. Děkujeme za pochopení.

Komentáře (2)

Lords Mobile: Tower Defense 2021-06-28 09:37:25
Good day! We've been there last 2019 and still my favorite spot in the Botanical Garden of the Capital City of Prague. I will invite my friends to visit there when we get a chance to have a reunion soon. I am very hopeful that you are accepting guests now.
dragon ball legends guide 2021-06-28 09:35:10
Are they still accepting audiences? I and my wife plans to visit there but we are not sure if they are accepting or operating these days. Hopefully next year they will start again. I really want to bring her (my girl) to that romantic spot at Fata Morgana greenhouse. Please update us.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>