Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

VALENTÝN V CENTRU ČERNÝ MOST: DÁRKY I ONLINE ZÁBAVA

2013-02-13 19:34

Čtvrtek bude v Centru Černý Most patřit oslavám svatého Valentýna. Zamilované páry, které se nechají profesionálem vyfotografovat, si na památku odnesou jedinečný snímek. Návštěvníci centra se mohou těšit i na odměny od Super hlídek v romantických kostýmech a Kolotoč štěstí, jenž se roztočí speciálně u této příležitosti. Vyjádřit svoje city „online“ budou moci i facebookoví fanoušci Centra Černý Most, a to prostřednictvím valentýnské aplikace nazvané Zamiluj si svůj profil, která jim umožní vytvořit originální úvodní fotografii jejich profilu.

Speciální program bude v Centru Černý Most na sv. Valentýna probíhat od 14 do 19 hodin. Zamilované dvojice se mohou nechat vyfotografovat s obřím valentýnským srdcem a snímek si na památku odnést. Dámy centrum navíc obdaruje také růží. Chybět nebudou ani Super hlídky Centra Černý Most ve stylových kostýmech, jež zákazníky odmění celou řadou drobných pozorností od centra a jeho nájemců. Roztočí se i Kolotoč štěstí, který exkluzivně pro tento den přinese ceny jako šperky, spodní prádlo, květiny a další tematicky laděné dárky.
Ke dni svatého Valentýna bude zároveň spuštěna i zábavná facebooková aplikace Zamiluj si svůj profil. Fanouškům Centra Černý Most umožní vtipně zkombinovat vlastní fotografii s nabídnutým pozadím či textovými bublinami a vytvořit tak originální cover svého profilu, který netradičně vyjádří jejich city – ať už k partnerovi, anebo nakupování či novým botám. „Valentýnskou aplikaci jsme vytvářeli s myšlenkou netypického, vtipného pojetí tohoto svátku, které si bude každý moci z velké části převzít po svém. Všechny kolážové výtvory se budou ukládat do soutěžní galerie na facebookovém profilu centra, ty s nejvyšším počtem palců nahoru se 14. února vystřídají jako úvodní fotografie Centra Černý Most a také budou odměněny dárkovými balíčky z prodejen centra. Věřím, že jak valentýnský program v centru, tak i hravá facebooková aplikace se setká s nadšeným přijetím zákazníků,“ říká Zdeňka Jakšić, ředitelka Centra Černý Most.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>