Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Stěna lásky v Arkádách

2012-02-01 12:11

V termínu od 9. do 23. února 2012 proběhne v Arkádách atraktivní akce zaměřená na kouzelné téma Valentýn.

V těchto dnech mohou lidé všech věkových kategorií přijít do Arkád ke speciálně postavené "Stěně lásky" a napsat či nakreslit na ni vzkaz blízkému člověku. Inspirovat se můžete malbami mladých umělců, které budou u stěny lásky vystaveny.

V úterý 14. února od 11:00 do 18:00 se mohou návštěvníci centra těšit na zajímavý program plný soutěží moderovaný Vojtou Eflerem z radia City. Nejoriginálnější valentýnský vzkaz vyhlásí profesionální malíř Šťěpán Mareš, známý jako autor Zeleného Raula. Dále budou udělovány dvě hlavní ceny mladým umělcům, kteří akci podpořili svými kresbami na téma láska. Zamilovaní si mohou nechat namalovat portrét nejrychlejším karikaturistou na světě Lubomírem Vaňkem. Dámy zdarma nalíčí profesionální vizážistky z parfumerie Sephora.

Co můžete vyhrát za váš nejoriginálnější valentýnský vzkaz:

1x Víkendový pobyt s návštěvou moravského vinného sklípku pro 4 osoby
3x Wellness víkendový pobyt v Lázních Hodonín pro 2 osoby
2x Romantická večeře pro 2 osoby
15x Vstupenka pro dvě osoby do Divadla Na Fidlovačce
Dárkový poukaz do Fitnes World Class
150x Kresba od rychlokreslíře Lubomíra Vaňka
100x Drobné ceny od společnosti Rigips (trička, plyšový nosorožec, prezentační DVD)
250x Singl „Láska“ od Petra Bende
200x Dárky od parfumerie Sephora

14. února máme navíc pro vás připraveny tyto ceny:

1x Hlavní cena pro veřejnost - víkendový pobyt s návštěvou moravského vinného sklípku pro 4 osoby - za „nejoriginálnější“ vzkaz nebo malbu vyhodnocenou Štěpánem Marešem

2x Hlavní cena pro mladé umělce, studenty - Pamětní list a romantická večeře pro 2 osoby - za „Vítězný obraz ze Stěny lásky“ vyhodnocený Štěpánem Marešem a návštěvníky Arkád Pankrác (u „Stěny lásky“ budou hostesky od 9. do 14. února zapisovat hlasy návštěvníků s identifikací jména, tel. čísla a e-mailu)

Pomozte zapsat Arkády do Guinessovi knihy rekordů a vyhrajte jednu z dalších krásných cen! Stačí zajít na náš facebook, "kliknout“ na aplikaci s názvem "Nejdelší valentýnský vzkaz" a napsat valentýnské přání. 14. února pak najdete celý vytištěný vzkaz na Stěně lásky v Arkádách, kam se určitě přijďte podívat. Zde také proběhne zápis do Guinessovi knihy rekordů.

Svátek Valentýn se slaví po celém světě a každým rokem získává větší oblibu i v České republice. Svatý Valentýn není určen pouze pro milenecké páry, ale je svátkem také rodinným. Lidé nakupují pro své blízké šperky, bižuterii, oděvy, kosmetiku, květiny, knihy, či vyráží do restaurací a vychutnávají si společné volné chvíle nad šálkem kávy, nebo při romantické večeři.
V období svátku zamilovaných se obchodní centrum stává inspirací k výběru nejkrásnějšího dárku a strávení společného času při příjemné akci.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>