Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Týden vědy a techniky 2013

2013-10-31 23:06

1-11.15.2013, Praha

Program naleznete zde.

Týden vědy a techniky AV ČR je nejrozsáhlejší vědecký festival v České republice. Koná se každoročně v měsíci listopadu a letos proběhne již v pořadí 13. ročník.  
 
Třináctý ročník festivalu se uskuteční ve dnech 1.–15. listopadu 2013 ve městech Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Plzeň, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec a na mnoha dalších místech.

Program TVT AV ČR 2013 nabídne přes 400 akcí po celé ČR – v každém krajském městě a na mnoha dalších místech.
 
Máte možnost navštívit přednášky, výstavy, exkurze, vědecké kavárny, promítání dokumentárních filmů, nahlédnout do vědeckých pracovišť, laboratoří a knihoven a poznat, jak se dělá věda.
 
V dopoledních hodinách jsou přednášky a exkurze zaměřeny především na středoškolskou mládež. Odpolední a podvečerní přednášky a doprovodné akce jsou připraveny pro širokou veřejnost. Sledujte však informace u jednotlivých akcí, protože na velkou část programu mají přístup jen registrovaní návštěvníci.

Dny otevřených dveří ústavů Akademie věd ČR jsou určeny všem návštěvníkům, kteří mají zájem dozvědět se více o nejnovějších trendech v oblasti vědy, o práci vědeckých pracovníků, výzkumných projektech AV ČR, o nejmodernějších vědeckých přístrojích.
 
Mnoho přednášek bude přenášeno on-line a jejich záznam bude uložen v archivu.
Zde naleznete záznamy přednášek z TVT 2012.
   
Na Týdnu vědy a techniky AV ČR se podílí všechna pracoviště Akademie věd ČR a přes 50 partnerských organizací, kterým moc děkujeme za jejich podporu.

Týden vědy a techniky AV ČR koordinuje Odbor popularizace vědy a marketingu Střediska společných činností AV ČR, v. v. i.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>