Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Trophy Tour 2013

2013-11-11 18:57

Trophy Tour 2013 přiveze mistrovský pohár do Edenu

Velký fotbalový svátek vypukne již brzy v pražském Nákupním centrum Eden. O víkendu od 15. do 17. listopadu sem dorazí fotbalová roadshow Trophy Tour 2013 a s ní i zbrusu nový mistrovský pohár pro vítěze Gambrinus ligy. Akce proběhne pod taktovkou „domácího“ týmu, SK Slavia Praha. V pátek 15. listopadu bude od 16 hodin připravena autogramiáda slávistických hvězd, jako např. Stanislava Vlčka, Martina Vaniaka a mnoha dalších, rozhovory s hráči či možnost prohlédnout si prestižní fotbalovou trofej. V sobotu 16. listopadu čeká na všechny děti slávistická fotbalová školička.

„Fanoušci „sešívaných“ i všichni návštěvníci NC Eden si během víkendu mohou užít také bohatý doprovodný program. V pátek 15. listopadu bude k vidění exhibice mistra světa ve footbagu Jana Webera. Připravena je i řada soutěží nejen o slávistické ceny, ale také o vstupenky na domácí utkání české reprezentace v kvalifikaci na EURO 2016 či zájezd pro dvě osoby na vybrané kvalifikační utkání v zahraničí. Sobota 16. listopadu pak bude věnována malým fotbalovým talentům, kteří si vyzkouší své dovednosti pod vedením zkušených trenérů slávistické fotbalové mládeže,“ uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Zajímavostí pro návštěvníky je i výstava fotografií, mapující to nejlepší z historie slávistického klubu. Část výstavy se věnuje přímo klubovým legendám, jako je například Josef „Pepi“ Bican. Výstava bude v NC Eden k vidění od 8. do 17. listopadu 2013.

Program Trophy Tour 2013 bude v NC Eden pokračovat až do neděle, kdy se pohár vydá znovu na cestu. Nový pohár si věnovala Ligová fotbalová asociace (LFA) k jubilejnímu 20. ročníku české nejvyšší soutěže. Trophy Tour odstartovala 9. října v Plzni a po zastávce v pražském Edenu bude pohár pokračovat ve své celorepublikové pouti mezi dalšími kluby Gambrinus ligy.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>