Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tradiční Hrnčířské trhy na Kampě

2013-09-19 11:45

21 a 22.9.2013, 10-20hod
Kampa

Předposlední zářijový víkend ožije pražská Kampa opět Hrnčířskými trhy s programem pro celou rodinu. Ve dnech 21. a 22. září zde představí českou keramiku renomovaní řemeslníci ve dvou desítkách stánků. Své výrobky tu nabídne i chráněná keramická dílna občanského sdružení SANANIM. Výtěžek z prodeje bude věnován Terapeutické komunitě na Karlově, která jako jediná u nás se specializuje na léčbu matek s dětmi.

Akci, jejíž tradice sahá až do 16. století, oživilo občanské sdružení SANANIM a pořádá ji letos již po osmé. "Budeme rádi, když si cestu do historické části Prahy najdou i Pražané a vezmou sebou iděti," říká Jiří Richter, výkonný ředitel o. s. SANANIM. "Jako každý rok pro ně máme připraven bohatý program, o kterém víme, že si ho velmi užijí."

Odpolední programy jdou určeny především dětem a kromě divadelních představení můžou shlédnout např. také Václava Strassera a jeho bubliny. V sobotu program uzavře koncert Le Čhavendar a na závěr trhů pak v neděli zahraje jako obvykle Bengas. Stejně jako vloni bude po dobu trhů v provozu kavárna s výstavou prací z projektu "My lidi aneb vydejme se na cestu" žáků ZUŠ v Praze 10 - Hostivaři.
 
A kdy dorazit? V sobotu i v neděli na trh od 10 do 20 hodin, na program od 13 do 20 hodin.
Občanské sdružení SANANIM působí v oblasti závislostí na nealkoholových drogách. Vzniklo v r. 1990 a věnuje se prevenci, léčbě a doléčování. Klientů! m po léčbě pomáhá s resocializací a reintegrací do společnosti, což je základním předpokladem udržení abstinence od drog i do budoucna.


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>