Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

TOP GEAR LIVE

2014-03-23 16:51

28.6.2014, 15:00 a 19:30, O2 Arena

JEREMY CLARKSON, RICHARD HAMMOND, JAMES MAY A STIG přijíždějí poprvé do České republiky se svojí live show, kterou premiérově představí v pražské O2 areně 28. června v rámci představení od 15:00 a 19:30 hodin.

Show je v anglickém jazyce. Český překlad bude k dispozici přes vlastní radiopřijímač / mobilní telefon – je nutné mít sluchátka.
Případně si bude možné přijímač zakoupit na pokladnách za cca 130 Kč.

“Z vaší oblíbené televizní motoristické show jsme vytvořili nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru. Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle!” - Jeremy Clarkson.

Fanoušci mohou očekávat velkolepé představení, které mezi automobilovými show v arénách nemá obdoby. Kaskadérské kousky, u kterých si budete napětím okusovat nehty, vzrušující scény plné pádů a hořících aut, upravené vozy a samozřejmě neuctivý humor, to jsou všechno typické vlastnosti Top Gear.

Rowland French, výkonný producent Top Gear Live, říká: „ Náš tým světových inženýrů a technických designérů spojil své síly, aby vytvořil neuvěřitelné vozy, které, jak si umíte představit, mají k běžnému a povolenému silničnímu provozu hodně daleko! Jedná se o vpravdě průkopnickou techniku, kterou budou diváci v Čechách sledovat se zatajeným dechem."

Top Gear Live 2014 s neskutečnými auty a řadou vzrušujících scén slibuje fanouškům této oblíbené show, kterou po celém světě shlédlo více než 1,8 milionu diváků, fascinující zážitek.

www.topgearlive.cz
www.topgearlive.com/czech-republic
www.facebook.com/topgearlive
www.livenation.cz

O Top Gear Live
Top Gear Live je joint venture společností BBC Worldwide a Brand Events UK. Toto živé automobilové představení kombinuje dramatičnost filmu a divadla se vzrušením z kaskadérských kousků a speciálních efektů. V Praze budou show uvádět Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Tato představení po celém světě doposud vidělo více než 1,8 milionu návštěvníků. Pro více informací navštivte www.topgearlive.com 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>