Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Top Fashion Night

2011-02-22 11:05

3.3.2011 od 19:30, Venue music club, Michalská 27, Praha 1
Koupit vstupenky v síti Ticketpro

Večer plný módy, show i volné zábavy bude zahájen tanečním vystoupením vynikající skupiny Evildancers.Následně budou mít návštěvníci možnost shlédnout prezentaci české návrhářky Jiřiny Vervoort - Villanellive spolupráci s Make-up artistGabrielou Kleinovou a Hair stylistkou Petrou Žídkovou.  Dále se představíObchodní síť Saxoo London.Jejím hlavním cílem je šíření anglického clubwear stylu a zásobování mužů elegantním a vysoce kvalitním oblečením. Posledním vstupem bude atraktivní přehlídka spodního prádla a plavek od značek STYX underwear, Diesel.

Na přehlídkovém mole se představí modelky a modelové z mezinárodní agentury STILL Management, společně s vítězem prestižní soutěže Muž roku ČR 2010 Honzou Hájkem. V rámci večera se diváci mohou dále těšit na akrobatické vystoupení vítěze prestižní soutěže Muž Roku SR 2010 Adama Barabáše, na efektní show„Smrtky“ Dominika Turzy známého z novácké soutěže Talentmánia a další příjemná překvapení. Na akci už přijalo pozvání mnoho osobností ze scény českého showbyznysu.

Začátek akce je v 19:30 hod, po plánovaném konci komponovaného programu ve 21:00 hod vypukne Dance party, kterou obstará populární DJ Rico.

Během celého večera máte možnost svěřit se do profesionální péče Beauty Specialistů z týmu Ivanky Christové s použitím kosmetiky Mary Kay.

Web: http://www.topfashionnight.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>