Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Začátek léta s plavbou a lívancem – tipy na víkend (3)

2010-07-02 11:48

 Pro ty z vás, kteří v následujícím víkendu nechtějí jen ležet u vody, přestože je to ta nepřirozenější věc, co v takovém horku může člověk dělat, přinášíme pár tipu na aktivitu. Ale raději opatrně.

Za lívancem s úsměvem
Už víc než rok se v pražské Stromovce každou první sobotu v měsíci schází skupinka běžců. Závod, který tu pravidelně startuje v devět hodin ráno, má jedno zvláštní pravidlo, musíte ho běžet s úsměvem. Tuto tradici založil před více jak pětadvaceti lety v New Yorku Sri Chinmoy a od té doby se rozšířil po celém světě. Neběhá se primárně pro vítězství, ale pro radost z běhu a na konci na každého závodníka čeká sladká odměna. Účastnit se může kdokoli, registrace probíhá od 8.45 do 9.00 a poplatek je dobrovolný v hodnotě 20 korun. Podrobnosti o Běhu 2 míle s úsměvem najdete ZDE.
 
Pomalá plavba horkým dnem
Dětem určitě uděláte velkou radost, když je vezmete na lodičky. Ale ne jen podívat se z náplavky. Cenově velmi příznivá varianta vhodnější hlavně pro menší děti, je Blanice. Přívozní loď, která křižuje vltavské břehy mezi Jiráskovým mostem a Císařskou loukou. Tento úsek je pěkný a dostatečně dlouhý na to, aby si projížďku dětičky užily. A za bezkonkurenční cenu, stačí šestadvacetikorunová jízdenka nebo kupon na MHD. O přívozech více ZDE.
 
Přijde-li vám přívoz málo, můžete se vydat na okružní jízdu parníkem. Pražská paroplavební společnost nabízí velkou a malou okružní jízdu parníkem. Během velkého okruhu uvidíte z vody Vyšehrad, proplujete centrem k ostrovu Štvanice a vystoupíte u Čechova mostu. Menší okruh vede okolo Střeleckého ostrova k Národnímu divadlu a pod Vyšehrad. V průběhu sezóny parníky vyplouvají denně, na velkou plavbu se můžete vydat odpoledne v 15:30, 16:00, nebo 17:00. A malá plavba se koná v 11:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00. Další informace včetně cen a tras, najdete tady: Velká vyhlídková plavba, malá vyhlídková plavba.

Trénink na draka
Jako přípravu na podzimní drakiády můžete pojmout víkend, když se vydáte na spot Smeťák u Uhříněvsi. K vyzkoušení zdarma tu budou během soboty i neděle na 7. Kite test days novodobí řiditelní a tažní draci, do jejichž ovládání vás zasvětí zkušení instruktoři. Na své si přijdou děti, úplní začátečníci i pokročilí pouštěči všech typů vznášejících se objektů. Víkend je vhodný též ke kempování, podrobnosti najdete ZDE.

kaca

Komentáře (3)

Ginan 2022-09-24 11:35:28
<a href="https://www.google.co.th">กูเกิ้ล</a> <a href="https://www.google.co.th">google</a> [url=https://www.google.co.th/]google[/url] google
Ginan 2022-09-24 11:35:18
<a href="https://pgslot.bar/">Pg slot</a> online slots, the easiest jackpot I've ever played Give away full prizes with automatic deposit-withdrawal system Convenient to use Top up with no minimum The bet starts at 1 baht. Register today and receive a 100% bonus.
syta 2010-07-29 09:31:20
pěkný draci také na: http://sport.syta.cz/ nebo http://www.zebra-kites.cz/

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>