Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Zde jsem člověkem a zde zvířetem (1)

2011-02-18 09:48

Po úspěšné a totálně vyprodané podzimní štaci se do Archy opět vrátili The Tiger Lillies s představením Zde jsem člověkem. A jak si lidé, podle slov ředitele pražské ZOO Miroslava Bobka, nenásilně podrobují zvířata, se můžete na vlastní oči podívat v sobotu v Zoo při tréninku lachtanů a slonů.  Nápověda: Kdo je člověk a kdo zvíře se pozná minimálně podle chobotu.

Trénujeme choboty
Na rozdíl od cirkusového drilu nesoustředí se trénink zvířat v zoo na podivuhodné kousky, ale na naprosto praktické dovednosti, které se hodí při návštěvě zvířete u veterináře nebo transportu, kam je potřeba. Jak trénovat lachtana nebo slona se jděte podívat v sobotu mezi 10.00 a 16.00 do trojské zoo. Dozvíte se vše o základních pravidlech tréninku a na vlastní oči uvidíte, co třeba takový lachtan dokáže. Program dne a další podrobnosti najdete ZDE.

Do chobotu dobroty
Zabijačková šňůra pokračuje, tentokrát se za domácími jelítky a jaderničkami můžete vydat do Vinoře, kde bude v sobotu od 10.00 ve dvoře mezi bufetem a cukrárnou Marcipánka další „Staročeská zabijačka“. Další informace o občerstvení i lokaci najdete ZDE.

Tradice masopustu se tady ve Středních Čechách drží už jen příležitostně a tak, pokud se o ní chcete dozvědět víc a hlavně s ní seznámit své děti, zajděte v sobotu od 14.00 do Českého muzea hudby. Bude tu probíhat hudebně-pohybová a výtvarná dílna pro rodiny s dětmi s výmluvným názvem „Masopust držíme, nic se nevadíme…“. Další informace najdete ZDE.

Za lidmi do Archy
Ještě pár volných lístků zbývá na nedělní představení hudební morality s The Tiger Lillies Zde jsem člověkem, která na podzim slavila velký úspěch. Všichni, kdo v září zaplakali, že si už nestihli pořídit vstupenku, mohou teď opět zajásat. Reprízy budou pokračovat ještě v pondělí a v úterý. Vstupné je 390 korun a představení začíná v 20.00. Podrobnosti najdete TADY.


ukázka z představení ZDE JSEM ČLOVĚKEM

Další události letem světem
Plesová sezóna pokračuje v sobotu Moravským plesem v Národním domě na Smíchově a Reprezentačním plesem městské části Prahy 4 v Žofíně. Podrobnosti najdete ZDE.

O víkendu pokračuje festival španělských filmů La Pelicula, více ZDE.

Za pozornost bude stát i hlavní hvězda sobotní party Muffin Muffin! v Meetfactory. Tentokrát jím bude britská hvězda elektronické experimentální scény Lone, který přiveze reminiscence na hypnotická 70. léta. Nenechte si ujít, více ZDE. Ukázky hudby najdete TADY.

kaca

Komentáře (1)

Klára 2011-02-18 04:16:03
17. ‒ 20. 2. 2011 Severská filmová zima Na měsíc únor připravil Severský filmový klub další festivalovou přehlídku zaměřenou na filmy skandinávských tvůrců. Od čtvrtka do neděle tentokrát uvidíme osm filmů z Dánska, Švédska a Norska. http://www.sfklub.cz/17-%E2%80%92-20-2-2011-severska-filmova-zima

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>