Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SVĚT ZÁBAVY 2011

2011-03-12 10:21

19. mezinárodní výstava zábavního průmyslu
14 - 15.4.2011
Výstaviště Praha, Průmyslový palác

14.4. 10-19hod, 15.4. 10-18hod

Vstupné:
Vstupné na výstavu činí u pokladen 150 Kč včetně DPH za jeden den. Vstupenky pro vystavovatele obdržíte zdarma měsíc před výstavou.

Svět zábavy je mezinárodní výstava zábavní techniky, která se každoročně koná
v prestižních výstavních prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti.

V roce 2011 proběhne již 19. ročník výstavy. Výstava v posledních letech prošla velkým organizačním vývojem, její náplň a expozice se měnily v souladu se změnami probíhajícími
v zábavním průmyslu nejen v České republice ale v celé Evropě. Dnes již mnoho kvalifikovaných odborníků poukazuje na Svět Zábavy jako na vysoce kvalitní a profesionálně presentovanou výstavu, která se stala nejrozsáhlejší přehlídkou zábavního průmyslu ve střední a východní Evropě a svou kvalitou se vyrovná největším evropským výstavám tohoto druhu vůbec. Výstava se také těší velké účasti reprezentantů odborných časopisů a to jak českých tak i z celého světa. Své stánky zde mají např. Trh zábavy, Jackpot, InterGame, Euroslot, Facto Edizioni, Game Time International, Mondo Automatico, Amusement Industry Catalogue, a další.

Svět zábavy 2011 bude stejně jako v předešlém roce probíhat v pravé hale Průmyslového paláce. Zde budou soustředěny expozice VHP, hracích automatů, elektronických rulet,
on-line sázkových systémů, peněžní techniky, prodejních automatů, součástek a náhradních dílů, zábavních automatů, bowlingu, kulečníků a stolních fotbalů, zařízení do zábavních center a dalším produktů hrajícím důležitou roli v oblasti zábavního průmyslu.

Hlavním cílem pořadatelů výstavy je, aby každý návštěvník, podnikatel či zákazník, který přijde Svět zábavy, zde našel vše, co může potřebovat nejen k vybavení heren, zábavních center a parků, ale i k budování a provozu nejrůznějších míst určených k aktivnímu odpočinku, k využití volného času apod.

www.svetzabavy.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>