Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SUPERFINÁLE FLORBALU 2014 (2)

2014-02-02 12:10

ne 13. dubna 2014, 13:00 hod., O2 Arena

Superfinále florbalu 2014
Jedinečná sportovní akce opět v O2 areně

Program:

13:00 Superfinále Extraligy žen
16:00 Superfinále AutoCont extraligy mužů
(finále ISOline Cupu výběru dorostenců 11:00)

Nervy drásající zápasy, bouřící publikum, jedinečné prostředí – svátek florbalu,
Superfinále 2014 se vrací do O2 areny.

Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem mělo svoji premiéru v roce 2012. Ženské finále opanovaly hráčky Herbadent SJM Praha 11, mužský finálový duel pro sebe po infarktovém závěru v prodloužení strhl Tatran Omlux Střešovice. Superfinále 2013, obhajobu žen Herbadent SJM Praha 11 a triumf mužů 1.SC WOOW Vítkovice, sledovaly rekordní divácké návštěvy. 10 451 sportovních fanoušků na mužském finále stanovilo historický rekord v návštěvnosti na halovém sportu v ČR!

Přijďte psát další díl výjimečné sportovní akce a užít si pravý sportovní svátek v báječné atmosféře – Superfinále 2014!

Informace o Superfinále florbalu 2014 naleznete na webových stránkách projektu www.superfinale.cz. Již nyní zde můžete získat informace o akci, programu dne, týmech bojujících o O2 arenu a mnoho dalšího. Jako hlavní zdroj novinek slouží oficiální facebookové stránky Superfinále, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí extraligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Superfinále jako převratná novinka v rámci všech halových sportů započalo svou českou tradici velmi úspěšně již v roce 2012. Doposud žádný halový sport se k tomuto radikálnímu, ale pro diváka velmi atraktivnímu kroku neodhodlal. Jedno utkání rozhodne o držitelích titulu Mistra České republiky ve florbale v elitních soutěžích mužů i žen.

Stejně jako americký Superbowl či švédské florbalové finále, rozhoduje obě nejvyšší soutěže florbalu u nás jediný zápas. Diváci mohou očekávat strhující podívanou, která v předchozích ročnících uchvátila zaplněnou O2 arenu a nabudila hráče k výborným výkonům. Není žádné příště, není žádná možnost opravy! Jeden den! Jedno místo! Dva vítězové! Superfinále florbalu je akcí, na které pravý sportovní fanoušek nesmí chybět.

Oficiální webové stránky Superfinále florbalu 2014 www.superfinale.cz
Oficiální facebookové stránky Superfinále florbalu 2014 www.facebook.com/superfinaleflorbalu


Komentáře (2)

word wipe 2023-03-08 05:35:04
Florbal Chodov was the first to make its way to the final after defeating Bulldogs Brno four times in a row. Chodov had a great regular season, winning 21 of his 22 games.
tiny fishing 2022-06-27 05:10:18
The suffocating tense matches always make fans of this sport look forward to because no one likes matches without highlights. Just like in the tiny fishing game, the highlight in this game is only for those who persist in exploring the seabed

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>