Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Sportování s „Jedničkou

2011-06-13 21:18

Sportování s „Jedničkou“ - pozvánka na jarní turnaje "O pohár starosty MČ Praha 1“
Vážení spoluobčané MČ Prahy 1, jsou příznivé klimatické podmínky pro to, abychom něco udělali ve prospěch naší tělesné schránky a pro naše zdraví. Pochopitelně důraz klademe na neregistrované zájemce ve věkových kategoriích od šestnácti let výše, včetně seniorů a soutěží rodičů s dětmi. Srdečně Vás zveme na veřejně přístupná sportoviště Na Františku a v ulicích Lannova a Masná. Dále Vám nabízíme deset sportovních odvětví, v nichž postupně od měsíce června pro Vás organizujeme různé soutěže na sportovištích v rámci MČ Praha 1, rozložené do všech ročních období. Nabízíme: malou kopanou (4+1), basketbal, volejbal (ženy, muži, smíšená družstva), nohejbal (trojice), pétanque (jednotlivci a dvojice), jízda na kole, běhy v přírodě, cvičení pro ženy, in-line bruslení a bruslení v zimě. Rádi přivítáme Váš názor a ohlas na nabídnutá sportovní odvětví, do něhož byste se zapojili.

Sportování s „Jedničkou“ se rozjíždí již 11. 6. v 9:00 hod. na hřišti Na Františku soutěžemi „O pohár starosty MČ Praha 1“, a to v malé kopané v počtu 4+1 a ve volejbalu s pěti hráči v poli. Startovat mohou družstva mužů, žen nebo smíšená. Navazovat budou dne 18.6. od 9:00 hod. soutěže v nohejbalu ( trojice) a basketbalu s pěti hráči v poli, opět je možné přihlásit družstva mužů, žen nebo smíšená.

Soutěže jsou vypsány pro obyvatele MČ Praha 1.  Utkání budou řídit delegovaní rozhodčí.  Přihlášení obdrží propozice, soutěžní řád a rozlosování.

Vaše přihlášky očekáváme na telefonu: 221 097 400, 606 736 877 nebo e-mail: jindrich.nejezchleba@praha1.cz, kde Vám budou poskytnuty i bližší informace.

http://www.praha1.cz/cps/odbory-a-oddeleni-13220.html

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>