Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Snap Your Own - Obrazy do ulic

2013-07-03 12:20

18. - 19. 7. 2013 // Praha
mobilní výstava v ulicích // přednášky s umělci // instalace // performance
Nemusíte chodit do galerie - výstava přijde za vámi!


SNAP YOUR OWN (Obrazy do ulic!) je atypický výstavní projekt o 3 rovinách, odehrávající se přímo ve veřejném prostoru Prahy a klubu Sběrné suroviny v termínu 18. a 19. 7. 2013.

// 1 //
SNAP YOUR OWN prezentuje díla 5ti mladých výtvarných umělců na mobilní výstavě v ulicích Prahy. Jednotlivé obrazy budou přenášeny obrazonosiči po ulicích a konfrontovány s kolemjdoucími.
Mobilní výstava Snap Your Own přitom nemá předem danou trasu. Obrazy s obrazonosiči se budou pohybovat v rámci na mapě vyznačené oblasti. Dále bude k dispozici celkem 5 záchytných SNAP bodů (Čelakovského sady, Staroměstské náměstí, Vrchlického sady, Riegerovi sady, ulice Krymská / Sběrné suroviny), kde se díla na chvíli zastaví a bude možné si je prohlédnout. Mobilní výstava Snap Your Own je tedy hrou, vychytejte svůj obraz přímo v ulicích!

// 2 //
SNAP YOUR OWN umožňuje zúčastněným umělcům promluvit o své tvorbě, představit ji v plné šíři a upozornit na sebe v rámci jednoho večera v klubu Sběrné suroviny.

// 3 //
SNAP YOUR OWN je platformou pro prezentaci umění ve veřejném prostoru. Nabízí performance (Tereza Damcová) i časově omezené instalace na letenských sadech.

SNAP YOUR OWN tedy bere díla na procházku, staví je divákům přímo pod nos a upozorňuje na jejich tvůrce. Jít na výstavu nikdy nebylo snazší! Snap Your Own ukazuje, že mladé umění stále žije a hledá si své publikum i mimo stěny galerií a uzavřenou uměleckou smetánku!

 Zúčastnění umělci
Jan Gruml, Tereza Damcová, Petra Kameníková, Rita Koszorus, Rado Repický,
Magdaléna Ševčík

Program
18. 7. 2013, 18:00 - 00:30
Prezentace vybraných umělců Snap Your Own v klubu Sběrné suroviny (Krymská 2) a doprovodná párty.

19. 7. 2013
10:00 - 18:00
Mobilní výstava v ulicích // Interaktivní hra - najdi si svůj obraz. Veškerý pohyb děl bude možné sledovat online přímo na facebooku, twitteru a tumblr. Záchytné body budou mít svůj Foursquare.
21:30 - 22:30
Instalace/Workshop Artefakty nočního života (Miroslava Maurery, Magdaléna Ševčík)

Podrobné info o projektu a kontakty
Facebook: https://www.facebook.com/SnapYourOwn?fref=ts
Tumblr: http://snapyourown.tumblr.com/
Twitter: https://twitter.com/snapyourown

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>