Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Nechte se provést Prahou

2013-02-22 11:11

O víkendu slaví Asociace průvodců svůj den a chystá pro veřejnost program. Na Smíchově slaví své slavné povýšení na město a v zoo má svůj mezinárodní slavný den lední medvěd. Udělejte si také nějakou oslavu, tenhle únorový víkend bude jenom jednou.

Mezinárodní den průvodců
Mezinárodní den průvodců se koná pravidelně nejbližší únorový víkend kolem 21. února. Pokud se chcete seznámit s jejich prací, můžete právě tuto sobotu. Od 14.00 je sraz u kostela sv. Ludmily na náměstí Míru. Bude připravena i trasa pro rodiny s dětmi. Nějaké další podrobnosti najdete TADY, ale jinak se budete muset nechat překvapit.

Slavnosti Smíchova
Smíchov se může už 110 let směle nazývat městem, a to je také dobrý důvod k oslavě. K té se můžete přidat v sobotu odpoledne v parku Portheimka. Děti bude bavit divadlo a dospělé kapela Švejk band a flašinetář. Podrobnosti najdete TADY.

Lední medvěd má svůj den
V neděli
budou v zoo slavit lední medvědi. Chcete-li se dozvědět něco více z jejich života v zajetí, dostavte se k medvědům v jeden z následujících časů, kdy budou v zoo probíhat komentované prohlídky, v 11.00 a 14.00 hod. Podrobnosti najdete TADY.


Jak si žijí lední medvědi v pražské zoo

Malá Inventura
Chcete vědět, co nového se děje v novém divadle? Jakým směrem se vydávají umělci experimentující s hudbou, tancem, performance i vlastním tělem? Nenechte si ujít program festivalu Malá Inventura, který se koná celkem na devíti místech. Program festivalu najdete TADY, praktické informace ZDE.

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>