Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Ski Park Velká Chuchle

2013-12-23 15:03

1.12.2013 - 28.2.2014. 8-21hod, SkiPark Velká Chuchle

SkiPark Velká Chuchle je venkovní lyžařská dráha, která poskytne každému, od zkušených lyžařů až po děti, příležitost lyžovat a trénovat po celou zimu v zábavném a bezpečném prostředí pražské Chuchle.

Trať je udržovaná kvalitní rolbou pro klasickou i volnou techniku
Trať je osvětlena
Lyžování je zdarma
Výbavu Vám zapůjčíme

Okruh
Lyžařská trať bude dle klimatických podmínek připravena v těsné blízkosti hlavní tribuny a na části plochy parkoviště. Její délka bude závislá na klimatických podmínkách, především na počtu mrazivých dní. Pro okruh se bude v případně dobrých klimatických podmínek (-3 °C a méně) přímo na místě vyrábět technický sníh, finální délka okruhu bude cca 1000 metrů, šířka 6 metrů a bude denně strojově upravován pro klasiku i pro bruslení. V případě dostatku přírodního sněhu bude okruh prodloužen.

Okruh bude otevřen každodenně pro veřejnost i školy. Ve Ski parku je osvětlení, které umožní využívat lyžařský areál i v odpoledních a večerních hodnách. Součástí skiparku bude i prostor pro malou sjezdařskou školu.

Provozní doba
PO - NE    8.00 - 21.00

Vybavení
V tribuně závodiště najdete půjčovnu lyžařského vybavení a lyžařskou školu. V tribuně je dále WC a provizorní převlékárna. Za věci zde odložené neručíme. Šatnu ani sprchy ve SKI PARKU Chuchle nemáme k dispozici.
K občerstvení je připraven místní bufet s teplými nápoji a výběrem jídel.

Doprava
Autem
Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat rovně ještě asi 5 kilometrů (cestou minete dvě benzinové pumpy) až ke značené odbočce do Velké Chuchle. Zhruba 300 metrů po odbočení se dostanete k železničnímu přejezdu, před ním se dáte doleva (kolem restaurace Start) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. Služební vchod je na bližším kraji její budovy, vchod pro veřejnost a parkoviště jsou ještě o 200 metrů dále. Při zpáteční cestě do centra doporučujeme využít ulici Mezichuchelskou, která vede podél železniční trati a na Strakonickou se napojuje v Malé Chuchli. Parkování - návštěvníci mohou zaparkovat na parkovišti, které je součástí dostihového závodiště.

Autobusem
Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, avšak až před tribunu (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví pouze autobus číslo 244.
Linky č. 129, 241, 243 a 314 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, okolo restaurace Start ulicí Radotínskou).

Vlakem
Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha - Smíchov. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah. (Do kolonky "KAM" zadejte: Praha,Velká Chuchle)


http://www.skiparkchuchle.cz/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>