Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Prosecké SCOTTačení pro děti

2011-08-28 22:41

Jestli vás při pohledu na nadpis článku berou mrákoty – „kam až se ta čeština dostala“ – nezoufejte.Touto slovní hříčkou chtějí pořadatelé 1. ročníku dětského cyklistického závodu přilákat co nejvíce účastníků a použili k tomu název hlavního partnera této akce – firmu SCOTT.

Uskuteční se v sobotu 3. 9. od 11 do 17 hodin v areálu Skicentra na Proseku, v těsné blízkosti bobové dráhy. Na programu je závod, kterého se mohou zúčastnit děti všech věkových kategorií, včetně těch na odrážedlech. Těšit se mohou také na bohatý doprovodný program – překážkovou cyklodráhu, lanový park, skákací hrad a další. Každý účastník závodů získává zdarma 1 jízdu na bobové dráze, cukrovou vatu a další suvenýry od sponzorů. Pro dospělé je připraveno testování kol značky Scott, k vidění bude i bike freestylová exhibice. Více informací na www.snow4fun.cz.

PROGRAM:

11:00 – 12:30 překážková cyklodráha (také po skončení závodů)

12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00 Bike FREESTYLE AIR exhibice

13:00   START závodů (1. odstrkovala, 2. děti 0-6let, atd.)

Doprovodný program: dětský lanový park s instruktory,skákací hrad, balónková dílna,  malování na obličej,možnost testování kol zn. SCOTT, bezplatný základní servis jízdních kol

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>