Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Pražský minimax

2011-11-14 11:01

17.11.2011

Turistický pochod Pražský minimax se koná ve sváteční čtvrtek 17. listopadu - letos již poosmé. Pro turisty a příznivce dlouhých procházek s mapou jsou připraveny dvě nové trasy:
Dvacetikilometrová trasa startuje od stanice tramvaje Krejcárek (1,10,19, bus 136) u ulice Pod Krejcárkem od 8:30 do 9:15
Desetikilometrová trasa startuje od 10:00 do 11:00 od smyčky tramvaje číslo 7 na Radlické (stanice metra B).
Cíl je na pražském maximu, u kóty 399,22 m.n.m. mezi Zličínem a Sobínem, na letišti leteckých modelářů Sobínka (www.sobinka.cz).

Každý startující obdrží mapu s trasou pochodu, doplněnou 20 kontrolními otázkami vztahujícími se k místům na trase. Trasa tedy v terénu nebude nijak vyznačena, ale mapa obsahuje jména ulic i podrobný slovní popis trasy. V cíli na každého čeká malé občerstvení, razítko pochodu, možnost dobýt nejvyšší kótu Prahy a jako odměna suvenýry od stanice Českého rozhlasu Regina, mapy a drobné propagační tiskoviny od pořadatele pochodu kartografického vydavatelství Žaket. Budete si zde také moci zakoupit dárkový kalendář Domaluj a Daruj 2012 – kalendář k dotvoření kresbami nebo vlepením fotografií - za zvýhodněnou cenu 70 Kč!

Pořadatelé se těší na setkání s příznivci turistiky a outdooru, jde se za každého počasí! Vy se zase můžete těšit na zajímavá místa trasy, vedoucí Prahou od Karlína přes Dívčí Hrady na Zličín. Věřte, že i rodilí pražané jsou překvapeni, když se projdou Prahou méně obvyklými trasami. Startovné na obě trasy 20 Kč.

Na setkání se těší pořadatelé z kartografického vydavatelství a tiskárny Žaket!

více na www.zaket.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>