Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Víkend ve znamení módy a další tipy

2010-04-09 10:36

 Čas od času se v mediích ozve, že Češi nemají vkus a nejraději chodí oblečeni do tepláků. Pohodlí se ale nemusíte vzdát a to ani, když si pořídíte nějaký kousek od současných mladých návrhářů. Pokud nevíte kam za tou mladou módou jít, máte jedinečnou příležitost. O víkendu proběhne v Karlin Hall akce, na které se sejdou současní mladí návrháři, šperkaři a všichni ostatní, co mají něco do činění s módou. Pokud nejste spokojeni s konfekcí, neměli byste tam rozhodně chybět.

 
Nechte se inspirovat a buďte odvážní
Náušnice ve tvaru kostiček lego nebo figurek z Člověče, nezlob se! Zdá se vám to příliš extravagantní? Nemusíte zacházet tak daleko, a přesto oživit svůj jarní šatník něčím překvapivým. Během Code:Mode (9. až 11. 4.), jak se víkend plný módy v Karlíně nazývá, vás ale nečekají pouze módní přehlídky, ale také bohatý hudební program a trhy, odkud si své vyhlídnuté kousky můžete rovnou odnést k sobě domů. Všechny podrobnosti najdete ZDE, vstup na akci je zdarma.
 

přípravy na festival Code:Mode
 
Pokud spíš než oblečení raději nakupujete jídlo, nenechte si ujít víkendové farmářské trhy. Tentokrát opět v Dejvicích a Klánovicích, podrobnosti o nejbližších farmářských trzích v Praze najdete ZDE.
 
V sobotu se vyplouvá na Vltavu zdarma
Pražské přívozy budou v sobotu 10. dubna od 10.00 do 18.00 převážet všechny cestující zcela zdarma. To ale není zdaleka vše. U příležitosti zahájení plavební sezóny se Hlavní město Praha, Muzeum Karlova mostu a První Všeobecná Člunovací Společnost domluvili a uspořádali den plný dobrodružství přímo na řece. Nejenže si budete moci vyzkoušet všechny fungující přívozy, mezi jednotlivými převozními stanovišti bude plout salónní rychloloď Nepomuk. Křižovat vltavskými vodami bude i legendární přívoz Pražskými Benátkami, který bude převážet cestující na ostrov u Křižovnického kláštera, kde ožijí postavy ze staropražských příběhů.
 
Nebudou chybět ani ukázky tradičních převoznických řemesel a soutěž, jejíž vítěz pojede i s rodinou na víkend do Benátek, těch opravdových. Všechny podrobnosti najdete ZDE.
 
Víte, jak se staví dům?
Malou ochutnávku z vyhlášených Vyšehrátek, divadelního festivalu pro malé i velké, který probíhá na sklonku léta na Vyšehradě, si pro vás pořadatelé připravili na tuto sobotu, 10. 4. Pohádkové a hravé odpoledne zahájí ve 14.00 představení divadla Minotaurus a pokračovat se pak bude interaktivním programem pro děti i rodiče. Podrobnosti najdete ZDE.
 
S dětmi ale můžete také vyrazit na výlet. U Kralup budou vyjíždět směrem na Okoř historické motoráčky. Jízdní řád a ostatní informace najdete ZDE.
kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>