Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

The Prague Poker Festival 2013

2013-11-25 11:18

5-22.12.2013, The Andel's Hotel & Card Casino, Stroupežnického 1, 150 00 Praha 5


Praha se tento prosinec promění v ráj hazardu a zařadí se tak mezi města jako je Las Vegas, Marbella nebo Vídeň. Potřetí v řadě bude hostit jeden z největších evropských turnajů - pokerový festival The Prague Poker Festival.
Festival nabídne možnost zúčastnit se celkem 36 různých turnajů. Vrcholem festivalu budou turnaje bwin WPT Prague Main Event, kterého se v loňském roce zúčastnilo 567 hráčů a The Grand Live s 590 účastníky v loňském roce. Organizátoři akce očekávají účast přes dva tisíce soutěžících, včetně několika nejznámějších světových pokerových hráčů.

The Prague Poker festival bude probíhat v proslulém Card Casinu, přičemž andel´s Hotel Prague a angelo Hotel Prague budou poskytovat hráčům i pořadatelům po celou dobu zázemí a nabídnou i speciální menu i nabídky ubytování.

Tento rok bude také souběžně (od 1. do 9. prosince 2013) s pokerovým turnajem probíhat v hotelech angelo Hotel Prague a andel´s Hotel Prague i druhý ročník Prague Mind Sports Festivalu. Hráči si tak mohou užít zábavu nejenom v podobě hazardu, ale předvést svoje taktické dovednosti ve společenských hrách jako jsou šachy, scrabble, eSports nebo Magic: The Gathering.

Oba festivaly jsou plně přístupné veřejnosti, nutností jsou však online rezervace a zápisné v závislosti na druhu turnaje v rozmezí od €100 do  €10 000.

www.praguepokerfestival.com

zdroj
http://www.praguewelcome.cz/srv/www/cs/eventCalendar/detail.x?eventId=674567


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>