Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Prague International Marathon 2010

2010-05-03 19:12

Garnier Juniorský maraton
duben 2010 - květen 2010
Garnier semifinálové závody
Štafetový závod na maratonské trati pro 10ti členná družstva středních škol. V dubnu 2010 probíhají regionální kola a vítězové regionálních kol se účastní finále - Volkswagen Maratonu Praha 9. 5. 2010

Kilometry pro Paraple - trenér PIM BK a ultramaratonec Miloš Škorpil v rámci charitativního projektu v dubnu obíhá ČR. Jeho trasa je naplánována tak, že se v den semifinálového závodu objeví vždy na jeho místě. Za každý kilometr, který uběhně věnuje 1,- Kč na Centrum Paraple. Každý účatník semifinále ale i kdokoliv další, se může zapojit a přispět pár korunami do pokladničky Centra Parple. Více informací naleznete na www.bezeckaskola.cz
------------------------------------------------------------------------

Volkswagen Maratonský víkend

8. - 9. květen 2010 - 5 dní

Volkswagen Maraton Praha - Datum: 9.5., Start: Staroměstské náměsti 9:00, Vzdálenost: 42,195 km, Cíl: Staroměstské náměstí, Limit: 7 h
Věděli jste, že Volkswagen Maratón Praha patří mezi nejkrásnější maratonské tratě na světě? Pokud rádi objevujete nové věci a zážitky, běháte podél řeky a srdcem středověké metropole, pak je Volkswagen Maratón Praha pro vás to pravé. Start i cíl závodu bude na proslulém Staroměstském náměstí a povede skrz různé pražské čtvrti.

Počet účastníků v roce 2009: 4 919
Mužský rekord závodu: Patrick M. Ivuti, KEN, 2:07:48 (2009)
Ženský rekord závodu: Maura Viceconte, ITA, 2:26:33(2001)
Vodiči: 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30
Dráha s certifikací IAAF/AIMS
Průměrná teplota dne konání závodu: 15,6 °C
--------------------------------------------------------------------

Volkswagen Firemní Maraton Praha (štafeta / tým) - Datum: 9.5., Start: Staroměstské náměsti 9:00, Štafeta: 3 × 10 km + 1 × 12.195 km, Cíl: Staroměstské náměstí

Zúčastnili byste se rádi této běžecké události, ale nestačí vám síly na to, abyste uběhli celou vzdálenost? Najděte si k sobě další tři spoluběžce a společně můžete běžet Volkswagen firemní maratón – štafetu. Pocit sounáležitosti s týmem pomáhá a posiluje při běhu.

Firemní běh přináší příležitost podělit se s kolegy, přáteli a konkurenty o jedinečný a motivující zážitek v nepracovním prostředí.

Vyhlášení vítězů proběhne při slavnostním Galavečeru v Hotelu Hilton. Vaše účast na tomto ceremoniálu je již zahrnuta v registračním poplatku.

Tato událost je otevřena všem zájemcům (kvalifikační podmínky viz níže). Včas zaregistrované týmy mohou umístit své logo na startovní čísla.

Každý zaregistrovaný tým má možnost se zúčastnit pravidelných tréninků pod vedením zkušeného trenéra Miloše Škorpila.
-----------------------------------------------------------------------

Kategorie záchranných a bezpečnostních složek (KZBS)
Prague International Marathon vyhlašuje již po druhé speciální kategorii pro zaměstnance záchranných a bezpečnostních složek (KZBS). Tato vložená kategorie pro příslušníky policie, záchranářů, armády, atd., se vztahuje na březnový Hervis 1/2Maraton Praha a květnový Volkswagen Maraton Praha. Účastníci si mohou vybrat zda svoji složku budou reprezentovat jako jednotlivci, nebo zda sestaví 4 členný tým a na trati budou bojovat formou štafety.
----------------------------------------------------------------------

Univerzitní Maraton  Datum: 9.5., Start: Staroměstské náměsti 9:00, Vzdálenost: 3 x 10 km, 1 x 12,195 km, Cíl: Staroměstské náměstí, Limit: 7 h
Chcete zažít něco neopakovatelného? Postavte se na start prestižního světového závodu Volkswagen Maratonu Praha, a to v magickém roce! Právě letos slavíme 2500 let od legendární bitvy u Marathonu a běhu Pheidippidese do Atén, události, která se stala o mnoho let později podnětem ke vzniku maratoského hnutí a maratonského běhu. V rámci oslav tohoto výročí se Prague International Marathon rozhodl vyhlásit novou speciální soutěž pro studenty vysokých škol.

Dejte dohromady tým 4 lidí a zaběhněte si tuto jedinečnou vzdálenost ve formě štafety. Pocit sounáležitosti s týmem pomáhá a posiluje. Na závěr budete pozvání na Galavečer v hotelu Hilton, kde svoje vítězství můžete náležitě oslavit.
Kdo se může přihlásit?
Studenti vysokých škol ve věkovém rozmezí 18 – 26 let, kteří jsou držitelé karty ISIC.
--------------------------------------------------------------------------------------

Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km (Run for Transplant)
Datum: 9.5., Start: Staroměstské náměsti 9:15, Vzdálenost: 4,2  km, Cíl: Celetná (Staroměstské náměstí)
Závod pro rodiny i jednotlivce je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci doběhnou na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se s Marathon Music Festivalem.
Tento závod je otevřen všem
-----------------------------------------------------------------------------------

Allianz Eko Procházka 2 km  Datum: 9.5., Start: Staroměstské náměsti 9:12, Vzdálenost: 2  km, Cíl: Staroměstské náměstí
Přidejte se k nám – pojďte s námi na procházku ulicemi Prahy, osvobozených od dopravy a automobilů, a podpořte dobrou věc. Účast na tomto pochodu je bezplatná pro děti do 15-ti let a pro seniory starší 65-ti let. Registrace je možná ještě těsně před závodem v registračním stánku na Staroměstském náměstí.
Závod je otevřen zájemcům všech věkových kategorií, kteří se chtějí projít nádhernou Prahou bez aut. Děti do 15 let a senioři nad 65 let zdarma.
-----------------------------------------------------------------------------------

In-line party 6,5 km Datum: 8.5., Start: Marathon Sport Expo 14h, Vzdálenost: 6,5  km, Cíl: Marathon Sport Expo
Buďte moderní a fit – přidejte se k In-line Party. Start je před Marathon Sport Expo a dále trať vede skrz největší park ve městě, Stromovku. Jedná se o nesoutěžní událost určenou bruslařům všech kategorií, kteří propadli tomuto krásnému sportu.
-----------------------------------------------------------------------------------

Pedigree® Procházka se psy  Datum: 8.5., Start: Výstaviště Praha - Holešovice 16:00h, Vzdálenost: 4,5  km, Cíl: Výstaviště Praha - Holešovice
Všichni chlupáči i jejich majitelé se letos mohu těšit na opravdu netradiční a ojedinělou událost! Pedigree® Procházka se psy je nesoutěžní doprovodná akce v rámci Vokswagen Maratonského víkendu.
Nenáročná cca 4,5 km dlouhá trať povede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Speciální startovní čísla jsou připravena jak pro vás tak pro vaše mazlíčky. V cíli na každého čeká medaile na památku


Další informace naleznete na www.praguemarathon.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>