Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ NA BOBOVÉ DRÁZE

2013-06-19 11:10

Přijďte si vysoutěžit jízdu zdarma v kuličkových disciplínách

Konec školního roku se blíží. Zahájit letní prázdniny netradičně mohou děti a jejich rodiče už v neděli 23. 6. na Bobové dráze Prosek. „Poslední zvonění“ s  podtitulem kuličkové prázdniny je den plný soutěží a her. Čeká vás klání ve cvrnkání kuliček, kuličková překážková dráha, korálkový workshop i cvičení s obručí hula hoop. Odměnou pro děti bude jedna jízda na Bobové dráze zdarma. Akce probíhá od 10 hodin, zakončena bude pravděpodobně kolem 17 hodiny.

Poslední zvonění pro děti bude probíhat na volné ploše před Bobovou dráhou. Zde si děti vyzkouší hry a soutěže zaměřené na rozvoj rychlosti, postřehu, přesnosti i kreativity. Soutěže jsou přizpůsobeny pro malé i velké děti.  Kromě klání ve cvrnkání kuliček se můžete těšit na kuličkové bludiště, závody v koulení obří koule, kuličkovou překážkovou dráhu a další disciplíny. Nejen děvčata si budou moci vyrobit náramky a další šperky z korálků. Pro úplně nejmenší budou připraveny omalovánky.

Vyzkoušet si budete moci také cvičení s obručí hula hoop. Tzv. hooping posiluje zádové a břišní svaly, stehna a hýždě. Stal se proto velmi oblíbeným a hlavně účinným způsobem, jak shodit přebytečná kila. Dospělí se mohou tedy také zapojit do soutěžení, otestovat další místní atrakce nebo si odpočinout v restauraci s výhledem na Prahu. V provozu budou od 10 hod do 22 hod kromě bobové dráhy také lanový park pro děti i dospělé a nová velká trampolína.  

Odměnou pro děti za splněné úkoly bude jedna volná jízda na Bobové dráze zdarma.

Fotografie z loňského ročníku a aktuální informace naleznete zde www.bobovadraha.cz
Program dětské akce

Neděle 23. června 2013

Areál Bobové dráhy na Proseku
Začátek akce: 10:00 hod
Předpokládaný konec: kolem 17:00 hod

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>